W piątek nasi reprezentanci udanie kontynuują zmagania na zagranicznych parkurach. Bezbłędne przejazdy mogliśmy obserwować w Hiszpanii, Belgii i Niemczech.

 


Oliva (ESP)

Piątek jest dniem wolnym od starów dla młodych koni Sandry Piwowarczyk. Zawodniczka startowała w dzisiejszym konkursie zawodów CSI1*. Na wałachu LIGHTING EB Z w konkursie 120 cm miała 0 punktów karnych.

 

Wyniki: TUTAJ

 


Vejer de la Frontera (ESP)

Wolne od startów w piątek miały również młode konie Natalii Czernik. W konkursach zaliczanych do zawodów CSI2* startowała na bardziej doświadczonych wierzchowcach. Konkurs dwufazowy 135 cm pokonała bezbłędnie na wałachu KWPN ABIGEJ zajmując 10 miejsce. W tym samym konkursie na ogierze EVERDI miała niestety eliminacje. Na wałachu DUKE G wystartowała w konkursie 140 cm. Z parkuru zjechała 10 pkt karnymi. W piątek udanie swoje starty rozpoczął Bartosz Adamus. W konkursie 120 cm na wałachu szlachetnej półkrwi EL CAMP zaliczył czysty przejazd i zajął wysokie 5 miejsce. Na swoim drugim koniu, wałachu KWPN FONTAINE BLUE CKV również nie miał punktów karnych, a czas przejazdu pozwolił mu na zajęcie 10 miejsca.

 

Wyniki: TUTAJ

 


Lier (BEL)

W Belgii dobre starty kontynuuje Andrzej Opłatek. W konkursie dwufazowym 140 cm na oldenburskim wałachu DIAROUBET zaliczył bezbłędny przejazd w obu fazach. W tym samym konkursie na klaczy ODILE DU SOUFFLET miał jeden błąd w pierwszej fazie konkursu. Na oldenburskim wałachu CONTHINDER w konkursie 145 cm zaliczanym do Longines Rankings miał jeden błąd w przebiegu podstawowym.

 

Wyniki: TUTAJ

 


Neumünster (GER)

Z parkuru konkursu dla koni 7- i 8-letnich bez punktów karnych zjechała Cassandra Orschel. Zawodniczka dosiadała ogiera BOOMER, a para ostatecznie zajęła 13 miejsce. W tym samym konkursie Maksymilian Wechta na holsztyńskim wałachu CASSIOPEIA miał 5 punktów karnych. Kolejny bezbłędny przejazd zaliczyła Cassandra Orschel w konkursie otwarcia zawodów CSI3*, w którym dosiadała oldenburskiej klaczy COOKIE B. Rywalizację na poziomie 145 cm para zakończyła ostatecznie na 17 miejscu. Maksymilian Wechta na klaczy CELTIA II w tym konkursie miał dwa błędy. Późnym wieczorem rozpocznie się konkurs CSI3* z przeszkodami o wysokości 150 cm, zaliczany do Longines Rankings, na liście startowej tego konkursu nie zabraknie Polaków.

 


Wyniki: TUTAJ