Bardzo dobry dzień mieli dziś nasi zawodnicy na zawodach u naszych zachodnich sąsiadów.

 

Neustadt Dosse/GER

Bezbłędnie parkur w konkursie 145 cm pokonał Maksymilian Wechta na klaczy Celtia II. Uzyskany czas pozwolił mu na zajęcie 8. miejsca. Zwyciężył Benjamin Wulschner/GER na klaczy Bangkok Girl PP.

 


Maksymilian Wechta na klaczy Celtia II

 

Z bardzo dobrej strony pokazały się dziś młode konie naszych zawodników w konkursie dla wierzchowców w wieku 7 i 8 lat. Na miejscy 4 i 5 uplasował się Jarosław Skrzyczyński z ogierem Inturido i wałachem Quick Step. Miejsce 14 zajął Mściwoj Kiecoń na wałachu Sir Sapporo MK, Maksymilian Wechta i Chepettano uplasowali się na 19 pozycji a Aleksandra Dąbkowska na Drumiller True Blue była 20-ta. Te wszystkie pary pokonały parkur bez błędów. Bardzo dobrze skakał też ogier Callihall pod Maksem Wechtą – para ta miała pechową zrzutkę na ostatniej przeszkodzie w parkurze.

 

Wyniki: TUTAJ

 

Abu Dhabi/UAE

Jeden błąd wykluczył dziś Amelię Mościcką z udziału w rozgrywce konkursu juniorskiego o wysokości 135 cm. Młoda polska amazonka startowała w nim na wałachu Contendrix i ostatecznie uplasowała się na 10 miejscu. W konkursie 130 cm na wałachu Cinnamon Amelia Mościcka uzyskała 11 pkt.

 

Wyniki: TUTAJ