Zakończył się drugi dzień HZO w skokach przez przeszkody organizowanych w Lesznie. Kolejne zwycięstwo w konkursie Średniej Rundy odniosła juniorka Oliwia Kosmol. W najwyższym konkursie dnia triumfował tym razem Marcin Bętkowski.

 


W sobotnim konkursie Małej Rundy 1 zwyciężyła Natalia Janota. Bezbłędnie i w najlepszym czasie parkur pokonała na niemieckiej klaczy QUINDA-QUANDO. Drugi czas w konkursie uzyskała Nawojka Kiecoń, która startowała na klaczy szlachetnej półkrwi C-ZINA W. Na miejsce trzecim uplasował się Kacper Kostecki. Zawodnik dosiadał oldenburskiego ogiera VALENTINO RED WINE.

 


Dzisiejsza Mała Runda 2 była konkursem dwufazowym. Najlepszy czas drugiej fazy uzyskał Hubert Polowczyk. W konkursie zwyciężył po bezbłędnym przejeździe na ogierze rasy Zangersheide K' ERMITAGE PREMICES. Miejsce drugie, na tym poziomie, ponownie zajął Grzegorz Faber startujący na westfalskiej klaczy CARAMELLA. Trzeci czas drugiej fazy uzyskał Filip Mizger, który w konkursie dosiadał wałacha szlachetnej półkrwi LASER.

 


W konkursie Średniej Rundy ponownie triumfowała juniorka Oliwia Kosmol. Tym razem zawodniczka dosiadała oldenburskiej klaczy LOCANA. Na miejscu drugim uplasował się zwycięzca poprzedniego konkursu Hubert Polowczyk. Zawodnik w tej rywalizacji dosiadał oldenburskiego, 6-letniego wałacha ZIRADO. Miejsce trzecie w konkursie zajęła 15-letnia Julia Jabłońska startująca na klaczy szlachetnej półkrwi COLUMBIA.

 


W najwyższym konkursie, klasie CC, zwyciężył Marcin Bętkowski, startujący na 7-letnim wałachu rasy KWPN INDIVAR. Był to konkurs zwykły, a para pokonała parkur bezbłędnie i uzyskała najlepszy czas przejazdu. Oprócz nich czyste konto zachowały jeszcze tylko dwie pary. Drugi czas uzyskała 15-letni Julia Jabłońska, która w konkursie startowała na klaczy rasy KWPN DJARVI B. Trzecie miejsce zajął Hubert Polowczyk i ogier szlachetnej półkrwi ALO-VARO P.

 

 

Wyniki: TUTAJ