Tine Magnus zwyciężyła w klasie 4*-S, najwyższej rangą rozgrywce podczas otwierających sezon WKKW zawodów Strzegom Spring Open.

Amazonka z Belgii dosiadająca klaczy Dia Van Het Lichterveld Z po ujeżdżeniu zajmowała 11 lokatę, awans na 4 pozycję zapewnił jej bezbłędny występ na parkurze. Na metę crossu dojechała z sześciosekundowym spóźnieniem, bez błędów na przeszkodach i z sumą 35 punktów karnych wygrała konkurs. Ze stratą zaledwie 0,2 punku karnego do zwyciężczyni, drugie miejsce zajął Christoph Wahler na koniu D'Accord FRH – 35.2. O końcowej klasyfikacji reprezentanta Niemiec przesądził wynik uzyskany po ujeżdżeniu. Zawodnik próbę skokową pokonał na czysto, a trasę crossu przejechał dokładnie w tym samym czasie, co Tine Magnus.

Wiceliderka konkursu po dwóch próbach Szwedka Sara Algotsson Ostholt na koniu Dynamite Jack z punktami karnymi za przekroczenie normy czasu na crossie zajęła trzecie miejsce na podium – 37.