W Leśnej Woli przerwę od startów mają konie startujące w konkursach Dużej Rundy. W finałowych konkursie zaprezentowały się za to młode konie. W Dąbrówce Małej rozegrano kolejne konkursy. Najmłodsi w Lesznie powalczyli w pierwszych finałach w ramach ZO DiM.

ZO-B Dąbrówka

W konkursie Małej Rundy ponownie triumfował Siarhei Kazlou na wałachu niemieckiej hodowli SANCZO. Para pokonała parkur bezbłędnie i w najlepszym czasie. Na miejscu drugim uplasowała się 14-letnia Zuzanna Niziołek. Amazonka startowała na klaczy szlachetnej półkrwi MARIKA. Miejsce trzecie zajął Paweł Spisak dosiadający 5-letniego holsztyńskiego ogiera CASUS.

Na miejscu pierwszym konkursu Średniej Rundy również bez zmian. Ponowne zwycięstwo odnieśli Marek Lewicki i oldenburska klacz LA PEZI. Na miejscu drugim tym razem uplasował się Siarhei Kazlou startujący na wałachu szlachetnej półkrwi HATOKI. Miejsce trzecie dzisiaj wywalczyła 14-letnia Iga Biegalska. Zawodniczka dosiadała oldenburskiej klaczy CARDHU.

W najwyższym konkursie dnia triumfował junior Aleksander Lewandowski. Zawodnik pokonał parkur bezbłędnie i w najlepszym czasie dosiadając klaczy belgijskiej hodowli JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF. Miejsce drugie zajął Marek Lewicki. Zawodnik startował na wałachu rasy Zangersheide NEWTON JP Z. Trzeci czas w konkursie uzyskał Robert Wilczewski dosiadający oldenburskiego ogiera HACKMAN.

ZO-B1* Leśna Wola

W finałowym konkursie RMK z rocznika 2015 najlepiej zaprezentował się ogier rasy oldenburskiej LONDON BLUE PS. Konia dosiadała Magda Kamińska, a ich przejazd oceniono na 8,4 pkt. W kolejnym z konkursów dla koni 6-letnich triumfował wałach szlachetnej półkrwi OZZY OSBOURNE. Na koniu startował Antoni Strzałkowski, a wynik jaki uzyskała para to 8,0 pkt.

Licznie obsadzony konkurs Małej Rundy rozegrano na zasadach konkursu dwufazowego. Bezbłędnie i w najlepszym czasie parkur drugiej fazy pokonała 15-letnia Kaja Langer. Zwycięstwo odniosła dosiadając holsztyńskiej klaczy BIQUEEN. Miejsce drugie zajęła Beata Majer. Zawodniczka startowała na klaczy duńskiej hodowli HEART LIGHTNING. Trzecie miejsce w tej rywalizacji zajął Zbigniew Kostrzewski dosiadający oldenburskiego ogiera KOSSAK HIPPICA.

Konkurs dwufazowy Średniej Rundy zakończył się zwycięstwem Jarosława Koziarowskiego. Najlepszy czas drugiej fazy uzyskał dosiadając holsztyńskiego wałacha CHENET. Miejsce drugie zajął Mateusz Tyszko startujący na wałachu rasy Zangersheide LYJANEIRO Z. Trzeci czas drugiej fazy uzyskał Zbigniew Kostrzewski. Zawodnik startował na oldenburskiej klaczy CALIFORNIA HIPPICA.

ZO DiM Leszno

Do rozgrywki konkursu finałowego grupy A-1 zakwalifikowało się 8 zawodników. Najlepszy czas spośród bezbłędnych par miała Maja Nagła. Zwycięstwo odniosła dosiadając kuca WALNUT SAMSON. Drugi czas w rozgrywce uzyskała Wiktoria Cwalina startująca na wałachu S-PIORUN. Miejsce trzecie zajęła również Maja Nagła. Tym razem dosiadała kuca BRANDON.

Po 9-konnej rozgrywce, w konkursie finałowym grupy A-2 zwyciężyła Nel Skotarczak. Zawodniczka dosiadała klaczy LUNA. Para nie popełniła błędu na przeszkodach konkursu podstawowego, ani rozgrywki. Miejsce drugie zajęła Nina Wysoczańska startująca na kucu ARES. Trzecia w tej rywalizacji była Roksana Nawrocka dosiadająca wałacha D'ACORD.