Tempa we Włoszech nie zwalnia Jarosław Skrzyczyński, który w piątek wygrał kolejny konkurs. Dobre wyniki odnotowali również pozostali reprezentanci. Czyste przejazdy oglądaliśmy też w Hiszpanii i Belgii.

 

 

CSI3* Gorla Minore (ITA)

Piątek we Włoszech przyniósł kolejny hymn Polski za sprawą zwycięstwa tej samej pary. Tym razem Jarosław Skrzyczyński na niemieckim ogierze OLIMPIC STAR triumfował w konkursie 140 cm. W innym konkursie na tym samym poziomie 140 cm, miejsce drugie zajął Andrzej Opłatek startujący na oldenburskim wałachu STALANDO 2. Zawodnik pokonał ten parkur bezbłędnie też na swoim drugim koniu, oldenburskim wałachu DIAROUBET (19 miejsce). Jeden błąd w tym konkursie miał Jarosław Skrzyczyński w starcie na hanowerskim wałachu QUICK STEP. Taki sam wynik zawodnik uzyskał też w konkursie 135 cm gdzie startował na klaczy CHICA B Z. W drugiej fazie tego konkursu dwa błędy miał Kamil Grzelczyk na niemieckim wałachu CASSIDERO.

 

 

Najlepszy rezultat w konkursie 130 cm uzyskał Wojciech Wojcianiec startujący na oldenburskim ogierze ARMANI CODE 8. Para po bezbłędnym przejeździe zajęła 9 miejsce. W dzisiejszym konkursie dla 6-latków zawodnik na westfalskim wałachu KARDINARD MELLONI również zajął 9 miejsce (4 pkt karne w drugiej fazie). Taki sam wynik uzyskał też na 6-letniej klaczy ZILENA zajmując ostatecznie 11 miejsce.

Bez szczęścia jeździli nasi reprezentanci w pierwszym konkursie 145 cm LR. Kamil Grzelczyk na wałachu rasy SP WIBARO miał dwa błędy. Taki sam wynik uzyskał też Andrzej Opłatek na holsztyńskim wałachu LE CORDIAL oraz Wojciech Wojcianiec na oldenburskim wałachu CHINTABLUE. Jarosław Skrzyczyński na ogierze JERICO miał w sumie 16 pkt karnych.

 

Wyniki TUTAJ

 

 


CSI3* Mediterranean Equestrian Tour Autumn II, Oliva Nova (ESP)

Dziś w Hiszpanii najlepiej zaprezentował się Marcin Murdzia, który na holsztyńskim wałachu CARACTER pokonał bezbłędnie parkur 135 cm. Para uplasowała się ostatecznie na 7 miejscu. Mikołaj Barański odnotował dzisiaj jeden błąd w konkursie 135 cm, gdzie startował na belgijskim wałachu KAZAN VAN DE PITSEMBURG. Na belgijskim ogierze OSCAR-A miał w sumie 7 pkt karnych w konkursie 140 cm. Laura Barańska wystartowała dzisiaj jedynie w konkursie 125 cm na wałachu DEXTER. Para miała dwa błędy na parkurze tego konkursu.

 

Wyniki TUTAJ

 

 


CSI2* Sentower Park, Opglabbeek (BEL)

Kolejny bezbłędny przejazd w konkursie dla 6-latków odnotował Mikołaj Kownacki na holsztyńskim wałachu CASKANO. Dzisiaj para zajęła 12 miejsce. W tym samym konkursie bezbłędnie jeździła także Cassandra Orschel na holsztyńskim ogierze CRYSTALL 4. Ta para uplasowała się na 10 miejsce. Zawodniczka wystartowała też w konkursie 145 cm LR na holsztyńskiej klaczy DACARA E, gdzie miały w sumie 14 pkt karnych.

 

Wyniki TUTAJ

 

fot. Fb Jarosław Skrzyczyński