W Bogusławicach rozegrano dzisiaj ostatni z konkursów, próbę zręczności powożenia. Po trzech dniach zmagań najlepszy w konkursie CAI3* zaprzęgów parokonnych był Bartłomiej Kwiatek. Konkurs CAI3* singli wygrała Katarzyna Kuryś 

 

Pierwsze miejsce w klasyfikacji końcowej konkursu CAI3*-H2 zajął Bartłomiej Kwiatek powożący końmi FROMBORK i RENESANS. W dzisiejszej próbie zręczności powożenia miał tylko 3 pkt karne co dało sumaryczny wynik końcowy 113,54 pkt karnego. Drugie miejsce zajął Jacek Kozłowski z końmi AKCENT i LAWROW. Wynik końcowy tego zawodnika to 121,41 pkt karnego. Na miejscu trzecim w klasyfikacji ogólnej znalazł się Rafał Wojtacha powożący końmi EROS, ELGER i JOB DROP, który ukończył zawody z wynikiem 139,99 pkt karnego.

 


Bartłomiej Kwiatek powożący końmi FROMBORK i RENESANS

 

 

W konkursie CAI3*-H1 triumfowała Katarzyna Kuryś z koniem COUNT DOWN, po trzech dniach i trzech wygranych próbach, wynik końcowy tej zawodniczki to 116,80 pkt karnego. Drugie miejsce w tym konkursie zajął Krzysztof Idzikowski z koniem BARYT, który trzy dni zawodów ukończył z wynikiem 149,06 pkt karnego.

 


Katarzyna Kuryś z koniem COUNT DOWN

 

 

Po próbie zręczności powożenia, na prowadzeniu w tabeli konkursu CAI2*H2 utrzymał się Hubert Kozłowski. Zawodnik zwyciężył w klasyfikacji końcowej z końmi MICHEL, TANOS i BADY oraz wynikiem końcowym 152,42 pkt karnego. Na pozostałych dwóch miejscach uplasował się Tadeusz Andrys. Drugie miejsce zajął z końmi REWIR i APORT  (168,10 pkt karnego), a trzecie powożąc końmi PORTOS i LEGATO (170,65 pkt karnego).

 


Hubert Kozłowski z końmi MICHEL, TANOS i BADY

 

 

Konkurs CAI2*-H1 zakończył się zwycięstwem Dariusza Owsiannego z koniem AMARO. Po dzisiejszej wygranej w próbie zręczności powożenia, zawody ukończył z wynikiem 126,80 pkt karnego. Miejsce drugie zajął Kacper Górski powożący koniem Z-AJAX. Sumaryczny wynik końcowy tego zawodnika to 135,70 pkt karnego. Na miejscu trzecim, z wynikiem końcowym 142,82 pkt karnego, uplasowała się Amanda Andrys z koniem ATOS.

 


Dariusz Owsiany z koniem AMARO

 

 

Trzy dni zmagań w konkursie CAI2*-P2 zakończyły się zwycięstwem reprezentantki Estonii Pille-Riin Roosileht. Zawodniczka powoziła końmi ABBEYFIELD THE GLADIATOR, TOPPER i VEZER, a zawody ukończyła z sumarycznym wynikiem 115,58 pkt karnego. Miejsce drugie zajął zawodnik z Czech Ales Fiala z końmi DAMIEN i DANKEN. Po trzech próbach ich wynik końcowy to 135,66 pkt karnego.

 

Konkurs juniorski CAIJ2*-P1 wygrał Jan Godek z kucem M-INKA. Zawody ukończyli z wynikiem 107,08 pkt. W klasyfikacji młodych jeźdźców CAIY2*-P1 najlepszy była Bartosz Złoty powożący kucem INCITATO IGOR. Po trzech próbach, wynik końcowy tego zawodnika to 106,60 pkt karnego. Konkurs CAI1*-H1 wygrała Katarzyna Wieczorek z koniem LOLEK. Zawody ukończyli z wynikiem 64 pkt karne.

 

W konkursie krajowym C-D2 najlepszy okazał się Dariusz Bajer powożący końmi JASPER, IDEAAL VS i EMPEROR. Po trzech wygranych próbach, zawody ukończył z wynikiem 144,00 pkt karnego. W klasie N-D2 ZK zwyciężył Bartłomiej Kwiatek z końmi ROMANTYK i ROMANS. Wynik jaki pozwolił im na zwycięstwo to 114,56 pkt karnego.