Świat Koni

Strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Akceptuję
19 lutego 2019 (Wtorek) godz. 21:35
Banner Banner Banner Banner Banner Banner
Cena: 800 zł.

Lacoste de la Cour Selle Francais

Imię: Lacoste de la Cour

Płeć: ogier

Rasa: Selle français

Maść: gniada

Bonitacja: 80

Urodzony: 1999

Wzrost: 169 cm

Matka: Gironde de la Cour/ Lyss de la Fosse/ Nankin

Ojciec: Apache du Plant/ Starter/Elf III

Umiejętności: hodowla; skoki;

Stanówka ogierem Lacoste de la Cour ur 1999r. rasy selle francais.

Lacoste de la Cour to ogier o bardzo dobrym pochodzeniu.

Jego ojciec Apache du Plant był finalistą wśród koni 5 letnich na Mistrzostwach Francji.

Dziadek od strony ojca - Starter to syn Rantzau xx - skaczącego folbluta, sławy wśród reproduktorów koni sportowych, ojciec m.in Cor de la Bryere.
Starter jest uważany za narodowego ogiera Francji. Jednego z najlepszych ojców księgi stadnej Selle Francais. Pozostawił szczególnie dobre matki. Ojciec m.in. Cap de b'Neville ISO 174, 210 000 € wygranych, finalisty w 5 i 6 latkach Mistrzostw Francji. Dziadek m.in Balubet de Ruet, Epsom Gesmeray i wielu innych.

Warto zwrócić uwagę na matkę Apache du Plant, która jest córką zasłużonego w hodowli koni sportowych Elfa III ,dziadka legendarnego Diamant de Semilly.

Matka Lacoste de la Cour to córka Lys de la Fosse ,ojca olimpijczyka z 1996 r w Atlancie , Rhuma IV dosiadanego przez amerykanina Michaela Matza. Z kolei Lys de la fosse to syn Nankina - kolejnego zasłużonego ogiera, dziadka kolejnej legendy Quidama de Revel.

Lacoste de la Cour prezentuje sobą to wspaniałe pochodzenie. Jest ogierem niezwykle charyzmatycznym, o bardzo dobrych trzech chodach. Wykazuje się niezwykłą odwagą, techniką i siłą w skoku. To koń ,który zawsze chciał się znaleźć po drugiej stronie przeszkody. Do Polski został sprowadzony jako źrebak przez Państwa Brzóskę ,gdzie pod Łukaszem Brzóską został doprowadzony do konkursów klasy Grand Prix. Licznie startował na arenie polskiej i międzynarodowej do wysokości 150cm włącznie. Do jego osiągnięć należą m.in. 3 miejsce na Mistrzostwach Polski Młodych Koni w kat. 4 latki, 2 miejsce na Mistrzostwach Polski Młodych Koni w kat. 7 latki.

Lacoste de la Cour imponuje zdrowiem i kondycją!

Wymiary: 169 - 203 - 23

Bonitacja: 80

Krycie naturalne
Cena stanówki 800 zł

https://www.bazakoni.pl/database,op-show_tree,horse-28257.html
https://m.youtube.com/watch?v=aB5sq9b-FL4

Kontakt

502181773

Ogłoszenia promowane
Srokaty ogier Rossini
Matka: Rosa sp / Harbuz xo
Ojciec: Erato sp / Lando hol
cena:
35000 zł
Wspaniały ogier AA
Matka: Sugestia
Ojciec: Rashim
3-letnia klacz ...
Matka: Rosa sp / Harbuz xo
Ojciec: Grando old / Gervantus I old
Evening Breeze
Matka: Lory (Ekstein)
Ojciec: Namelus R