Hipponalia Cup

10 lutego 2014

Hipponalia Cup

W dniach 1-2 marca 2014 na wrocławskich Partynicach odbędą się pierwsze zawody pod nazwą Hipponalia Cup. Organizatorzy zadbali o wiele szczegółów, które wyróżniają te zawody na tle  innych regionalnych imprez organizowanych w krytych ujeżdżalniach polskich ośrodków jeździeckich.

REKLAMA

reklama

 Niesamowicie emocjonujący program pozwala na stworzenie zawodów atrakcyjnych dla wszystkich startujących w nich zawodników. „Staraliśmy się tak dopracować poziomy i różnorodność konkursów aby spełnić oczekiwania wszystkich startujących. Mamy nadzieje, że zarówno młodzi adepci sztuki jeździeckiej jak i doświadczeni zawodnicy będą mieli ogromną przyjemność ze startów w naszej imprezie” – mówi Mateusz Michalski, jeden z organizatorów imprezy.

Speed & Music na wrocławskich Partynicach!

W programie imprezy znalazł się niezwykle atrakcyjny konkurs Speed & Music,
„Włączenie tego typu konkursu do naszej imprezy podyktowane jest chęcią stworzenia możliwości by udział w nim przyniósł obok rywalizacji również i radość wszystkim uczestnikom oraz pozwolił na zaczerpnięcie choć ułamka emocji, jakie towarzyszą zawodnikom w takich konkursach na zawodach rangi międzynarodowej. Mamy nadzieje, że będzie to konkurs, który na długo zostanie w pamięci nie tylko startujących ale również i kibiców” – powiedział Michał Puć, kolejny z organizatorów.

Sobotnie BINGO – jako mocny akcent zawodów.

Kolejną atrakcją zawodów będzie konkurs dość rzadko rozgrywany na polskich parkurach, czyli konkurs typu bingo. Konkurs, który zawsze budzi wielkie emocje i często swoim poziomem stwarza przedsmak największych światowych parkurów. Pozwala też widzom, poprzez możliwość opłacenia podniesienia przeszkody wziąć czynny udział w budowaniu jego dramaturgii i atrakcyjności.

Grand Prix Hipponalia Cup – zwieńczenie dwudniowych zmagań.

Głównym konkursem zawodów będzie dwunawrotowy konkurs na poziomie C1/C1. Szczególnego smaczku temu konkursowi nada z pewnością udział w nim wielu utytułowanych zawodników.
Na uwagę zasługuje z pewnością niespotykana jak na zawody regionalne pula 25 000 zł premii  finansowych i rzeczowych.

Zawody dzięki zawodnikom i dla zawodników!

Jak zapewniają organizatorzy atrakcyjny program imprezy podporządkowany został nadrzędnemu celowi jakim jest wygoda startujących koni i zawodników oraz publiczności. „Ideą która przyświecała nam podczas organizacji HIPPONALIA CUP jest stworzenie niepowtarzalnych zawodów, z dbałością o każdy szczegół. Najważniejsi dla nas są zawodnicy, którzy decydują się wziąć udział w wydarzeniu. Mówiąc o „zawodnikach” mam na myśli wszystkich jeźdźców, co jest oczywiste ale również a może i przede wszystkim konie, dzięki którym możemy cieszyć się z pięknych sportowych zmagań i oglądać ich skoki podczas pokonywania parkurów. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby uczestnicy naszych zawodów wyjechali z nich z przekonaniem, że to właśnie dla nich były one zorganizowane”. - powiedział Dariusz Matuszewski współorganizator imprezy.

Hipponalia Cup – sportowa odsłona HIPPONALIÓW!

„Chcielibyśmy by zawody HIPPONALIA CUP były świadectwem wielkiej integracji środowiska jeździeckiego. Gala Jeździecka HIPPONALIA jako cykliczna impreza mająca za zadanie promowanie i integrowanie jeździectwa w Polsce zorganizowana będzie w tym roku w terminie  05.04.2014 na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Tak jak co roku organizatorzy gwarantują wiele atrakcji. Miedzy innymi koncert muzyczny, pokaz mody w niecodziennej konwencji i obsadzie ale przede wszystkim wiele atrakcyjnych nagród, które będzie można wygrać w loteriach, losowaniach, plebiscytach. Oczywiście tak jak przy poprzedniej edycji imprezę poprowadzi, ktoś wyjątkowy! Szczegóły dostępne będą już niebawem na naszej stronie hipponalia.pl raz fb/hipponalia” – powiedział Jacek Mierzwiński, członek grupy organizującej Hiponalia.


Zapraszamy wszystkich na wyjątkowe zawody jeździeckie Hipponalia Cup w terminie 1 – 2 marca 2014 roku na Wrocławskich Partynicach oraz na Imprezę Hipponalia – Wielka Gala Środowiska Jeździeckiego 5.04.2014 r. na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

Propozycje zawodów w załączniku.Komentarze (6)

Ron (niezarejestrowany)4 lata temu

na czym polega konkurs BINGO ?

beka (niezarejestrowany)4 lata temu

można sprawdzić w Przepisach Pzj

Ron (niezarejestrowany)4 lata temu

beka to spróbuj mądrolo

nnwnw (niezarejestrowany)4 lata temu

"Jest to konkurs, w którym uczestniczy 12 zawodników. Każdy z nich po kolei wjeżdżając na parkur podnosi wybraną przez siebie przeszkodę (najczęściej wygodną dla siebie, a trudną dla rywali). Jeśli zawodnik pokona parkur bezbłędnie przechodzi do dalszej rywalizacji, jeśli zrzuci odpada z gry. I tak do momentu kiedy w którejś z rund (a może być ich maksymalnie 5) pozostanie już tylko jeden, któremu przypada wtedy główna nagroda. Zawodnicy rozpoczną od przeszkód o wysokości 130 cm. Jeśli walka będzie zacięta to w ostatnie rozgrywce możemy zobaczyć przejazdy na parkurze o wysokości 160 cm."

Natalia (niezarejestrowany)4 lata temu

A będzie to można zobaczyć gdzieś w internecie on-line np ? Piszę ogólnie o całej imprezie?

piks (niezarejestrowany)4 lata temu

"członek grupy organizującej" ? ktoś się chyba pomylił www.hipponalia.pl

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.