ME Kuców – dzień trzeci

Świat Koni | 10 sierpnia 2018

ME Kuców – dzień trzeci

W dzisiejszej pierwszej części konkursu indywidualnego w ujeżdżeniu wystartowały trzy nasze amazonki. Podobnie jak w konkursie drużynowym najlepiej spisała się Ewa Golubińska na wałachu Leuns Veld´S Winston, która z wynikiem 68,324% zajmuje obecnie 13 miejsce. 

REKLAMA

reklama

Na pozycji 19 znajduje się Zofia Baran, której przejazd na wałachu Summersby oceniono na 65, 297%. Aurelia von Mauberg i Coednewydd Pepsi zajmują miejsce 20 z wynikiem 65,297%.

W konkursie na razie prowadzi Moritz Treffinger/GER na klaczy Top Queen H. Bardzo dobry przejazd tego 15-letniego zawodnika sędziowie ocenili na 77,189%. Miejsce drugie zajmuje reprezentantka Danii, Sophia Winther Andersen dosiadająca ogiera Der Harlekin B (73,649%). Micky Schelstraete/NED i ogier Elin’s Noncisdador na razie zajmują miejsce trzecie z wynikiem 73,622%.
Jutro rano rozpocznie się druga część konkursu. Trzecia parą, jaka zaprezentuje się na czworoboku, będzie Julia Bilicka z wałachem Donevan.

Niestety również dzisiejszy start Oliwii Płatek na wałachu Makuba nie należał do udanych. Para ta została wyeliminowana w pierwszym nawrocie konkursu zaliczanego do klasyfikacji zespołowej.

Wyniki: TUTAJ

Komentarze (0)

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.