Cichoń Foals Auction 2018

9 sierpnia 2018

Cichoń Foals Auction 2018

Aukcje jako źródło pozyskania koni używanych w sporcie to znana od dawna i wielokrotnie sprawdzona forma wyszukania przyszłego mistrza sportowych aren. Znany z ciekawych pomysłów zespół Cichoń Dressage z Radzionkowa zaprasza 1 września 2018 roku o godzinie 19:00 na wyjątkową, pierwszą w Polsce aukcję źrebiąt ujeżdżeniowych Cichoń Foals Auction 2018.

REKLAMA

reklama

Aukcja ta to podsumowanie 2 lat działalności rodziny Cichoń w obszarze hodowlanym, jak również uhonorowanie starań polskich hodowców, którzy zdecydowali się zaufać idei rozwoju hodowli koni ujeżdżeniowych prezentowaną przez Cichoń Dressage.

Aukcja to również najlepsza droga zakupu starannie wyselekcjonowanych wysokiej klasy koni sportowych. Nie ma się więc co dziwić, że korzystają z tej drogi mali i duzi gracze na rynku koni sportowych.

W przypadku źrebiąt aukcja daje możliwość zakupu, a raczej inwestycji, w przyszłego konia sportowego, którego wartość w ciągu kolejnych 2-3 lat, w przypadku prawidłowego rozwoju, może wzrosnąć kilkukrotnie. Sprawdzone linie hodowlane i wieloaspektowa selekcja źrebiąt są gwarantem, iż „włożone” w kilkumiesięczne źrebię środki finansowe pozwolą za kilka lat cieszyć się z wysokiej klasy koniem.
Na aukcji wystawione zostaną następujące źrebięta:

1. Rising Revolution G
2. Raphael G
3. Furst Olymbrio
4. Alicante
5. All Deluxe
6. King Of Hearts
7. Fabled Frank
8. Sir Bon Bon
9. Da Lida
10. Flying Dragon
11. Brawor


Pełne dane wszystkich oferowanych źrebiąt zostały umieszczone w folderze - POBIERZ FOLDER

Komentarze (7)

Ewa (niezarejestrowany)6 dni, 11 godzin temu

Nie podaliście cen wywoławczych koni...,kupowanie kota w worku...co mozna spostrzec po trzymiesiecznym źrebaczku,żeby płacić krocie..ani chodu nie można ocenić,ani przydatności,a jeśli o pochodzenie idzie...w Niemczech prawie każdy koń je posiada,a nasienie w dzisiejszych czasach przesyłają w 24h.Fotki słabe...tak jakby kariera konia zapisana była w jego oczach lub uszach...

Kaszeba (niezarejestrowany)6 dni, 11 godzin temu

Obowiązku kupowania nie ma. Ceny wywoławcze zapewne zostaną podane podczas aukcji. Co raz większym zainteresowaniem cieszą się aukcje online, szczególnie KWPN, O, Z. Sprzedaję się tam od 80 do 100 % oferty. Uważam, że należy się cieszyć że rynek zaczyna się rozwijać. Powoli, ale jednak.

no tak ... (niezarejestrowany)5 dni, 22 godziny temu

Wszystko się zgadza - aukcje są super, trzeba kupować. jednak tutaj mamy przykład fuszerki - zdjęcia kiepskie, brak filmów ze źrebiętami. A na aukcje szczególnie w Holandii i Belgii trzeba uważać. Dużo źrebaków tam trafia ponieważ są prześwietlone i mają poważne problemy zdrowotne. W Niemczech nie prześwietlało się źrebiąt do 18-20 miesięcy. Teraz już też zaczynają. I frajerom na aukcjach online wciskane są chore źrebaczki. Po 2 latach jest zdziwienie jak w wieku 3 lat vet robi fotki ...

Kaszeba (niezarejestrowany)5 dni, 20 godzin temu

To nie jest aukcja online. Te konie będą oglądane na żywo. Badanie RTG odsadów nic nie daje.99% koni w tym wieku jest "czystych"

Cichoń Dressage (niezarejestrowany)5 dni, 17 godzin temu

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym, gdzie znajdziecie Państwo zdjęcia nie tylko "oczu i uszu" a także warunki aukcji, które powinny rozwiać wszelkie wątpliwości natury technicznej :-) http://cichonstallions.pl/wp-content/themes/template/docs/cichon_katalog_zrebaki_05.pdf

Ewa z K-K (niezarejestrowany)5 dni, 11 godzin temu

Wow, robi wrażenie profesjonalizm!!gratulacje,życzę powodzenia i wysokich cen za źrebaki

olga (niezarejestrowany)1 dzień, 16 godzin temu

Inicjatywa bardzo fajna, widać że właściciele chcę coś podziałać. Szkoda tylko, że brak jest filmów oferowanych do sprzedaży koni. Zdjęcia choć piękne niestety niezbyt trafione w odniesieniu do zdjęć sprzedazowych

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.