Mistrzowski Sierpień

Świat Koni | 19 lipca 2018

Mistrzowski Sierpień

Ledwo ucichły emocje Międzynarodowych Zawodów Silesia Equestrian, w Jakubowicach już trwają ostatnie przygotowania do kolejnych wielkich imprez. 

REKLAMA

reklama

Sierpień w KJ Osadkowski stoi pod znakiem Mistrzostw. Od 2 do 5 sierpnia zapraszamy na Mistrzostwa Dzieci I, Juniorów, Młodych Jeźdźców, Seniorów i Ladies Cup - te zawody są już po terminie zgłoszeń, ale panel Zawodykonne będzie jeszcze czekać na spóźnialskich do piątku 20 lipca. Dziś już wiemy, że na listach jest ponad 160 koni, a najmocniej obsadzoną kategorią jest ta nieoficjalna - Ladies Cup. W przyszłym tygodniu organizatorzy opublikują pełne listy zawodników.

Zgłoszenia MP Dz I/J/MJ/S/Ladies Cup : TUTAJ

Dwa tygodnie później, czyli 16-19 sierpnia w Jakubowicach królować będą dzieciaki. Mistrzostwa Kuców, Małych Koni i Dzieci II to impreza z którą ekipa KJ Osadkowski zmierzy się po raz pierwszy, ale jesteśmy pewni, że są w stanie sprostać i takiemu zadaniu. 8 kategorii rozgrywanych w jeden weekend oznacza, że rozdane zostaną aż 24 medale, a konkursy finałowe rozdzielone są zarówno na sobotę jak i na niedzielę. Na starcie spodziewamy się około 200 koni - do nadsyłania zgłoszeń zapraszamy TUTAJ

 

Komentarze (0)

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.