PLJ Machnice

19 lipca 2018

PLJ Machnice

Po sześciu tygodniach przerwy wznowione zostaną rozgrywki Polskiej Ligi jeździeckiej. Do zawodów w Machnicach koło Wrocławia, które odbędą się od 21-23 lipca, zgłoszonych zostało łącznie 300 par. Ostatecznie wystartuje ich 260.

REKLAMA

reklama

Z pierwszej dziesiątki kategorii złotej, na Hipodromie KS Ptak zobaczymy: liderkę Dajanę Pawlicką, Jakuba Krzyżosiaka, Andrzeja Głoskowskiego, Leszka Gramzę, Łukasza Kozę i Dawida Skibę. Poza tym, do rywalizacji włączą się tak znakomici jeźdźcy, jak aktualny mistrz Polski Jarosław Skrzyczyński czy też ośmiokrotny mistrz Polski Grzegorz Kubiak.

Ze względu na obfite opady deszczu jakie miały miejsce w tym tygodniu, rywalizacja rozpocznie się dopiero w sobotę. W niedzielę, główną atrakcją będzie konkurs Drużynowego Pucharu Polski. W nim, zobaczymy m.in. cztery drużyny z czołówki tabeli: Warszawsko-Mazowiecki Związek Jeździecki, KJ Trachy Gliwice, Infernal Team i KJ Agro-Handel Śrem. Finały indywidualne w kategoriach: brązowej, srebrne i złotej (Grand Prix) odbędą się w poniedziałek.

Komentarze (3)

Xx (niezarejestrowany)3 tygodnie, 5 dni temu

Transmisja będzie ??

PLJ (niezarejestrowany)3 tygodnie, 5 dni temu

Tak będzie w poniedziałek na stronie PLJ zapraszamy

Xz (niezarejestrowany)3 tygodnie, 5 dni temu

szkods ze tylko w poniedzialek

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.