Farrington rezygnuje

Świat Koni | 9 lipca 2018

Farrington rezygnuje

Amerykańska Federacja Jeździecka podała nazwiska zawodników, którzy mają duże szanse by wystartować w tegorocznych Mistrzostwach Świata w Tryon.

REKLAMA

reklama

Na tzw. „short list” nie ma jeźdźca, który aktualnie zajmuje 6 miejsce w Longines Ranking – Kenta Farringtona. Zawodnik sam podjął decyzję o rezygnacji z ewentualnego udziału w WEG, które odbędą się we wrześniu w Tryon/USA. W lutym Farrington doznał poważnej kontuzji, ale od kilku tygodniu startuje już w zawodach i ponownie wygrywa. Razem z klaczą Gazelle wygrał on jeden z konkursów podczas CSI5* w Calgary. Ale kolejne wyniki nie były już tak satysfakcjonujące. Dlatego też, razem ze współwłaścicielką klaczy, Robin Parsky, doszedł on do wniosku, że wykreślenie się z listy będzie najlepszym rozwiązaniem.

Obecnie w składzie NetJets U.S. Show Jumping Team znajduje się więc 8 zawodników, którzy mają szansę na udział w Mistrzostwach Świata. Są to (w kolejności alfabetycznej):

  • Jamie Barge
  • Margie Engle
  • Lillie Keenan
  • Laura Kraut
  • Beezie Madden
  • Devin Ryan
  • Adrienne Sternlicht
  • McLain Ward

Źródło: USEF

Komentarze (5)

pomerania (niezarejestrowany)1 tydzień, 6 dni temu

"Robinem Parsky"??? jak już chcecie odmieniać to chyba z Robiną Parsky, bo to raczej kobieta...

?! (niezarejestrowany)1 tydzień, 6 dni temu

Hahaha jaką Robiną? Nie ma to jak poprawiać i się mądrzyć, a nie znać podstaw angielskiego, Robin jest poprawne, nie odmienia się, tak samo jak np Diego.

do ?! (niezarejestrowany)1 tydzień, 6 dni temu

MÓZGU jak nie wiesz co bylo przedtem napisane to milcz! skoro napisali "Robinem" myslac, ze to mężczyzna, to dlaczego nie mają odmienić na Robiną skoro chodzi o kobietę????!!!!!! mnie podstaw angielskiego nie musisz uczyć!!! wiem, ze takich rzeczy sie nie odmienia "po polsku" , MÓZGU!!!!

pomerania (niezarejestrowany)1 tydzień, 6 dni temu

poza tym masz napisane - "jak już chcecie odmieniać"... MÓZGU czytaj ze zrozumieniem!

pomerania (niezarejestrowany)1 tydzień, 6 dni temu

jeszcze MÓZGU napiszę ci jak było w artykule zanim poprawili - "Dlatego też, razem ze współwłaścicielem klaczy, Robinem Parsky, doszedł on do wniosku, że wykreślenie się z listy będzie najlepszym rozwiązaniem"... i jak MÓZGU?!

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.