reklama
reklama

Polskie amazonki w Hagen

Świat Koni | 13 czerwca 2018

Polskie amazonki w Hagen

Grupa zdolnych polskich amazonek młodego pokolenia wystartuje w tym tygodniu podczas zawodów Future Champions w Hagen/GER.

REKLAMA

reklama

Zmierzą się one tam ze swoimi rówieśnikami z całego świata i przez te kilka dni spędzonych razem z pewnością nawiążą wiele nowych znajomości. Zawody te od lat cieszą się bardzo dobrą renomą a start w nich jest dla młodych zawodników ogromnym wyróżnieniem.

W tym roku do udziału w zawodach Future Champions zgłoszone zostały:
CSIOCh – Klara Kozioł/Rocky, Maja Marchwicka/Szafir M, Natalia Stefańska/Papillon i Pola Wawrzyniak/Dimple
CSIOJ – Wiktoria Bedyńska z końmi Clarence S i Lacoste
CDICh /A – Tatiana Biereżnow i Romantica
CDIY - Alicja Trawińska i Ravelaire.

Pierwsze międzynarodowe konkursy rozpoczną się w środę ale w środę na czworoboku i na parkurze zaprezentowały się młode konie. A to dlatego, że podczas zawodów w Hagen odbywają się m.in. kwalifikacje do Bundeschampionatu, który odbędzie się w Warendorfie na przełomie sierpnia i września. W kategorii 6-latków najwyżej oceniono wałacha SIG Chiari (Cristallo II – Landaden, dosiadanego przez Janę Wargers oraz ogiera Hickstead White (Hickstead – Coupe de Coeur) pod Tobiasem Mayer. Najlepszymi 5-latkami były ogiery Vladimir OLD (Van Gogh – Corrado I) pod Joachimem Heyer oraz Comme Prevu (Comme Il Faut – Quinta Real), na którym startował Henrik Sosath.

 

Więcej informacji: TUTAJ

Zdjęcie: Hickstead White i Tobias Meyer.  © Photo Rüchel

Komentarze (0)

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.