reklama
reklama

Zespoły GCL z wieloma gwiazdami w składzie

Świat Koni | 13 marca 2018

Zespoły GCL z wieloma gwiazdami w składzie

W przyszły weekend w Mexico City rozpoczną się rozgrywki Longines Global Champions Tour oraz Global Champions League.

REKLAMA

reklama

Wczoraj organizatorzy poinformowali jakie zespoły wezmą udział w rywalizacji zespołowej GCL. W porównaniu do ubiegłego roku liczba teamów zwiększyła się o 1 i w tym sezonie będzie ich rywalizować 19. Zmianie uległy też nazwy niektórych zespołów i ich składy. W zeszłym sezonie najlepszy okazał się team „Hamburg Diamonds”, którego w tym roku nie zobaczymy – zastąpi go zespół „Montreal Diamonds”, w którego składzie zobaczymy trzech „starych zawodników” (Eric Lamaze/CAN, Harrie Smolders/NED, Jos Verloy/BEL) a dołączyli do nich: Danielle Goldstein/ISR oraz Mark McAuley/IRL.

Ale to nie jedyne gwiazdy, które będziemy mieli okazję oglądać na parkurach. W innych zespołach znaleźli się także Kent Farrington, Scott Brash, Ludger Beerbaum, John Whitaker, Simon Delestre, Marcus Ehning, Edwina Tops-Alexander, Rolf-Goran Bengtsson, Lorenzo de Luca, Daniel Deusser, Laura Kraut, Christian Ahlmann, Gregory Wathelet, Maikel van der Vleuten, Ben Maher, Bertram Allen, Michael Whitaker, Philipp Weishaupt oraz Pius Schwizer.

Jak zawsze wszystkie konkursy można będzie śledzić na żywo dzięki relacjom na stronie organizatora. Transmitowane będą wszystkie konkursy, również te rozgrywane w ramach CSI1*/2*.

Pełne składy zespołów znajdują się na stronie organizatora: TUTAJ

Komentarze (0)

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.