reklama
reklama

Ruszyła strona PLJ

Inf. Prasowa | 12 marca 2018

Ruszyła strona PLJ

Już niespełna dwa miesiące dzielą nas od inauguracji rozgrywek Polskiej Ligi Jeździeckiej 2018. Pierwszy tegoroczny etap odbędzie się w dniach 4-6 maja w Stadzie Ogierów w Bogusławicach. Łącznie tych etapów będzie 7, a rozgrywki zakończy finał w dniach 14-16 września na hipodromie organizatora PLJ – KJ Agro-Handel w Olszy.

REKLAMA

reklama

Starty w cyklicznych zawodach mają uczyć jeźdźców systematyczności i planowania na cały sezon. Dobre nagrody za klasyfikację łączną o wartości ponad 160 000 PLN, w tym dwa samochody osobowe, mają być premią za ciężką pracę jeźdźców i dodatkowo zmotywować ich do walki tak aby rywalizacja była ciekawa dla kibiców.

W ramach cyklu PLJ w soboty rozgrywany będzie Drużynowych Puchar Polski. Tu cztero- lub trzyosobowe drużyny mogą wystawiać nie tylko kluby ale i wojewódzkie związki jeździeckie.

To bardzo ważne aby mniej doświadczeni zawodnicy uczyli się odpowiedzialności za drużynę. Start dla ekipy ma zupełnie inny charakter od tego indywidulanego. Tu liczą się dodatkowo: odporność psychiczna, wzajemny doping oraz strategia rozstawienia zawodników w ekipie, którą musi opanować jej szef.

Dziś uruchomiony został zmodyfikowany serwis internetowy PLJ. Pod adresem www.plj.pzj.pl kibice, zawodnicy i dziennikarze znajdą: regulamin, kalendarz, wyniki, rankingi i inne bieżące informacje o rozgrywkach. Podczas zawodów za pośrednictwem tej strony będzie można oglądać relacje wideo z konkursów zaliczanych do PLJ.

Komentarze (0)

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.