reklama
reklama

Pierwsze finały w Lesznie

Świat Koni | 24 lutego 2018

Pierwsze finały w Lesznie

Sobotnimi zwycięzcami konkursów ogólnopolskich w Lesznie byli: Magda Kamińska i Wodka-Polka, Pola Wawrzyniak oraz Dimple, a konkursu dla juniorów Juliana Suska i Pierot.

REKLAMA

reklama

Na starcie finałowego konkursu w kategorii Open stanęły 33 pary, o ostatecznym wyniku zadecydowała rozgrywka, do której zakwalifikowało się 9 par. Najszybciej parkur rozgrywki udało pokonać się reprezentantce KJ Infernal Team – Poli Wawrzyniak na ogierze Dimple. Dwie sekundy dłużej pokonanie parkuru zajęło Laurze Barańskiej i klaczy Codetia VDL, na trzecim miejscu zakończyła Emilia Chmielowska i Coriway.

Pola Wawrzyniak - DIMPLE

W kategorii juniorów o zwycięstwie zdecydowała dwukonna rozgrywka, do której zakwalifikowały się dwie amazonki: Juliana Suska na Pierot i Nina Milczarek na Cyandra. Szybszy przejazd należał do reprezentantki KS Euro Holding – Juliany Suskiej, drugie i trzecie miejsce zajęła Nina Milczarek.

Juliana Suska - PIEROT 

W średniej rundzie triumfowała Magda Kamińska i Wodka-Polka, o niecałe 3 sekundy wolniej zajęło to Michałowi Tyszko i siwemu Newton JP Z, trzecie miejsce zajął Beniamin Tomaszewski i Argentina Z.

Wyniki: TUTAJ

Komentarze (0)

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.