reklama
reklama

Mocne drużyny na CSIO5* w Sopocie!

Inf. Prasowa | 20 lutego 2018

Mocne drużyny na CSIO5* w Sopocie!

Tylko cztery miesiące pozostały do rozpoczęcia Międzynarodowych Zawodów w Skokach przez Przeszkody, CSIO5* w Sopocie. Tegoroczna edycja znalazła się w prestiżowym gronie ośmiu miast, organizujących rozgrywki europejskiej Pierwszej Dywizji FEI Longines Nations Cup Jumping.

REKLAMA

reklama

Znamy już listę siedmiu państw, których reprezentanci będą walczyli o punkty na parkurze sopockiego Hipodromu. Prócz Polskiej drużyny zobaczymy zawodników z Belgii, Francji, Hiszpanii, Niemiec, Szwecji oraz Włoch.

Z numerem ósmym na tej liście pojawi się drużyna zaproszona przez organizatora.

Zawody rozpoczną się w czwartek, 14 czerwca.

Puchar Narodów odbędzie się na zakończenie całych rozgrywek, w niedzielę, 17 czerwca.

Komentarze (20)

Pod wrażeniem (niezarejestrowany)4 miesiące temu

Gratulacje dla Sopotu i organizatorów

ena (niezarejestrowany)4 miesiące temu

Brawo, brawo

xxx (niezarejestrowany)4 miesiące temu

A Polska drużyna w składzie: Jan Bobik, Jan Bobik, Jan Bobik i Jan Bobik? Bo chyba jest to jedyny nasz zawodnik w kadrze seniorów?

XXX (niezarejestrowany)4 miesiące temu

Taką mamy Kadrę Narodową jak PZJ traktuje zawodników . Może do Kadry Narodowej PZJ ściągnie zawodników z zagranicy . Bobik teraz będzie związkowym ulubieńcem

Komisarz (niezarejestrowany)4 miesiące temu

raczej mieliśmy kadrę która widzi tylko i wyłącznie swój interes. Idea sportu upadła. Po igrzyskach w Korei Ministerstwo dopiero zakręci kurek i wszyscy obudza się z ręka w nocniku, bo niestety nasi skoczkowie nie brylują a będzie liczył się wynik a nie chęci :(

XXX (niezarejestrowany)4 miesiące temu

Komisarz- Skoro tak twierdzisz to se teraz sam skompletuj kadrę Będziesz teraz na trybunach i będziesz mógł podziwiać p. Bobika w 4 przejazdach PN. trochę szacunku dla czyjejś ciężkiej pracy i pieniędzy . Widocznie zawodnikom nie zależ na dotacjach i pieniądzach z Ministerstwa skoro wszyscy mają do nich pretensje że z nich korzystają , więc teraz nie będą korzystać i nie będą reprezentować kraju. Niech teraz PZJ coś kombinuje , może zatrudni gastarbeiterów np z : Ukrainy . Po takim pomyśle jak ostatnio , to już chyba nikt się nie dziwi że jak ma płacić 10 tyś euro kaucji za to żeby wystartować na WEG to każdy ma to głęboko . Zawodnicy sobie poradzą i będą startować za własne pieniądze i tylko dla siebie a PZJ jak nie dostanie dotacji to najwyżej nie będą mieli środków dla samych siebie .

Olimp (niezarejestrowany)4 miesiące temu

Szanuję każdego kto wkłada serce w swoja pracę i tacy z pewnością są nasi reprezentanci w seniorach, ale na te chwilę nie mamy czego szukać w Tyron. Wyjazd tam to tylko wycieczka krajoznawcza. Lepiej pieniądze, które pzj miałby wydać na wyjazd lepiej przeznaczyć na młodzież tam łatwiej będzie o wynik który docenią władze i łatwiej będzie się przebić z sukcesem do mediów. Tak myslę

Rafał_DL (niezarejestrowany)4 miesiące temu

czytam niektóre komentarze i się śmieję :) przecież nikt zawodników nie zmusza do bycia w kadrze... tak jak napisał poprzednik kasa na Młodzież i Dzieci i zobaczymy. Wycieranie sobie gęby Bobikiem bardzo nieeleganckie. Dziwie się tylko, że Pan Opłatek i Wechta nie chcą być w kadrze - młodzi zawodnicy, raczej nie myślą o handlu końmi ale swoim rozwoju.

XXX (niezarejestrowany)4 miesiące temu

Ale kto sobie wyciera. Jest jak na razie jedynym kadrowiczem. A jak więcej nie będzie to niech PZJ przeznaczy sobie dotacje na co chce ? nawet na wschodzące gwiazdy kategorii młodzików. Tylko ciekawe czy w takim przypadku w przyszłym roku też będą dotacje. ? Bo jeżeli ni zostaną wykorzystane albo będą wykorzystane niezgodnie z przeznaczeniem to chyba będą obcięte.

XXX (niezarejestrowany)4 miesiące temu

Mam pytanie . Parę dni temu była 90 - ta rocznica powstania PZJ . Czy był tam zaproszony któryś z naszych zawodników ????

do XXX (niezarejestrowany)4 miesiące temu

Komentarz usunięty, z powodu naruszenia §7 regulaminu. Administrator.

zainteresowany (niezarejestrowany)4 miesiące temu

na stronie PZJ jest relacja z tych "obchodów". Warto przeczytać. Uczestniczyło wg opublikowanej listy 18 osób jak określono , historycznych postaci dla PZJ, w tym tak "historycznych jak p. T. czy p. W. Z prezesa Szczypiorskiego, zrobiono Karaszewicza (drugi nie uzywany w przestrzeni publicznej człon nazwiska, ale ojawiła się korekta:))). nie było żadnego zawodnika czy to z przeszłości (np. medalistów IO) czy z obecnych reprezentantów. Był za to cały zarząd z Sekretarzem Generalnego Tysiąclecia na czele. Zabrakło przewodniczącego Rady Związku, aktualnie już przewodniczącego Komisji Rewizyjnej red. S. Dudka. Duży nietakt. Pewnie dlatego redakcja pominęła rocznicę milczeniem.

Slawomir.Dudek4 miesiące temu

Szanowni Państwo, na internetowej stronie SK dokładnie w dniu jubileuszu pojawił się news z krótką notką na temat jubileuszu 90-lecia istnienia PZJ. Przedstawiliśmy w nim krótki rys historyczny wydarzeń, które doprowadziły do powstania naszej federacji jeździeckiej. Zachęcamy do zapoznania się z tym newsem (dla przypomnienia news jest dostępny pod tym linkiem: https://www.swiatkoni.pl/news/13658,bagaz-90-letniej-tradycji.html).

XXX (niezarejestrowany)4 miesiące temu

Panie Sławku ! Ja tylko nieśmiało zapytałem czy na 90- tą rocznicę PZJ był zaproszony któryś z zawodników. Na zdjęciu widziałem tylko samych prezesów , byłych , obecnych i parę osób z zarządu . Może jestem nienormalny ale jak dla mnie PZJ to przede wszystkim Zawodnicy !!! Dlatego nieśmiało zapytałem .

Slawomir.Dudek4 miesiące temu

A ja tylko nieśmiało podjąłem polemikę z ostatnim zdaniem "zainteresowanego". Do wcześniejszego tekstu nie wnoszę uwag :)

zainteresowany (niezarejestrowany)4 miesiące temu

Owszem było coś takiego. Odwalona chałtura z wieloma błędami merytorycznymi bez podsumowania 90-lecia i żadnej reakcji środowiska. Było coś, mignęlo przez chwilę na stronie i nic poza tym, Bez żadnego podsumowania tego 90-lecia, bez żądnej informacji o obchodach tej rocznicy. 10 lat temu było trochę inaczej, ale wtedy p. redaktor dopiero raczkował w tym środowisku i pewnie nie pamięta.. Pewnie zabrakło p. redaktorowi sławnych, 'sławomirowskich' swego czasu:przecieków od "myszek i wiewiórek". P. redaktorze1 Czy będąc wcześniej przewodniczącym rady Związku (nieudana kadencja, ale to juz minęło), a teraz przewodniczącym Komisji Rewizyjnej naprawdę nie widzi pan konfliktu interesu w tym co pan robi w ramach komercyjnej redakcji jeździeckiej i społecznej funkcji w PZJ??? Czy etyka, uczciwość i zwykła przyzwoitość są panu obce, tak jak np. Sekratorzowi Generalnemu PZj, którego swego czasu pan bardzo zdecydowanie zwalczał i np. wnioskował jako delegat w czasie zjazdu PZJ o jego natychmiastowe odwołanie? Ludzie honoru postepują trochę inaczej. jak widać po Sekretarzu i przewodniczącym Komisji Rewizyjnej niektórych 'działaczy" to nie dotyka...

aa (niezarejestrowany)4 miesiące temu

Ale wy sie nakrecacia .:) tylko jaki sens??to nic nie zmieni :)

XXX (niezarejestrowany)4 miesiące temu

Zainteresowany - A co ma być ? Kogo obchodzi fakt że paru prezesów spotkało się z jakiejś okazji i zrobiło sobie zdjęcie ? Związek odjechał od zawodników do innej galaktyki. Najpierw przez parę lat zajmowali się wybieraniem prezesów wojną podjazdową i walką o stołki a teraz to już nawet zapomnieli po co oni są i dla kogo . Związek Sportowy to nie jest , bo nie ma sportowców ani Kadry Narodowej ( poza jakimiś niedobitkami ) Jeździecki pewno też , bo chyba nikt tam nie jeździ konno co najwyżej paru do lasu . To Związek powołany do obsługi samego Związku i oficjalnych osób związanych ze związkiem , celem Związku jest wybieranie związkowców spośród siebie i tworzenie kół wzajemnej adoracji aparatu wewnątrzzwiązkowego .

Karin (niezarejestrowany)4 miesiące temu

10 tys euro kaucji? Na glowe upadli?

KMT (niezarejestrowany)4 miesiące temu

tez uważam że myślenie w ogóle o wyjeździe do USA na WEG w naszej sytuacji, gdzie nie mamy szans na zajedzie dobrego miejsca nie ma najmniejszego sensu. Gdyby WEG było w Europie to co innego, inne koszty i można zaryzykować, ale w tej sytuacji to tylko marnowanie funduszy.

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.