reklama
reklama

Desperados FRH wraca na czworobok

13 lutego 2018

Desperados FRH wraca na czworobok

Kristina Bröring-Sprehe i jej kary ogier Desperados FRH przez wiele lat należeli do ścisłej światowej czołówki w dyscyplinie ujeżdżenia.

REKLAMA

reklama

Ale ich ostatni start na zawodach miał miejsce w listopadzie 2016 roku podczas zawodów w Stuttgarcie. Późniejsza kontuzja Desperadosa spowodowała wielomiesięczną przerwę w startach tej znakomitej pary. Ale za kilka tygodni po raz kolejny zobaczymy go na czworoboku a jego „come-back” będzie miał miejsce podczas zawodów Signal Iduna Cup w Dortmundzie, które odbędą się w dniach 22-25 marca 2018 roku.

„Nie mogę się doczekać, Desperados jest zdrowy i w świetnej formie.” – powiedziała amazonka organizatorom zawodów, które od wielu lat są u niej na liście ulubionych. Można powiedzieć, że to właśnie w Dortmundzie rozpoczęła swoją międzynarodową karierę, kiedy to w 2012 roku właśnie na Desperadosie zwyciężyła w konkursie Grand Prix Special. Kilka lat później, w lutym 2016 roku, Kristina Bröring-Sprehe i Desperados FRH prowadzili w rankingu FEI w dyscyplinie ujeżdżenia.

Desperados FRH (De Niro – Wolkenstein II) ma obecnie 17 lat – niektórzy mogli by pomyśleć, że to dużo. Ale znajduje się w doskonałej formie, którą już za kilka tygodni będziemy mogli podziwiać w Dortmundzie. Mimo długiej przerwy znajduje się na liście kandydatów do startu w tegorocznych Mistrzostwach Świata w Tryon/USA.

Źródło: Inf. Prasowa Signal Iduna Cup
zdjęcie: Stefan Lafrentz | www.sportfotos-lafrentz.de

 

Komentarze (0)

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.