Parada gwiazd w Londynie

Świat Koni | 12 grudnia 2017

Parada gwiazd w Londynie

Okres przed Świętami Bożego Narodzenia oznacza dla najlepszych jeźdźców jedno – zawody w londyńskiej hali Olympia.

REKLAMA

reklama

Jak co roku listy startowe przepełnione będą nazwiskami „Best of the Best”. Ale nie tylko - również grupa młodych zawodników otrzymuje możliwość startu na tych wyjątkowych zawodach. Na parkurze zobaczyć będzie można silny skład Brytyjczyków, w tym zeszłorocznego zwycięzcę konkursu Pucharu Świata, Scotta Brasha ale również Bena Mahera, Johna i Michaela Whitakerów czy Laurę Renwick. Swój udział zapowiedzieli również Peder Fredricson/SWE – aktualny Mistrz Europy, Bertram Allen/IRL, Cian O’Connor/IRL, Laura Kraut/USA, Marcus Ehning/GER, Kevin Staut/FRA i wielu wielu innych.

Lista koni i zawodników - skoki: TUTAJ 

Natomiast w zawodach CDI-W wystartują tacy zawodnicy jak: Patrik Kittel/SWE, Madeleine Witte-Vrees/NED, Edward Gal/NED, Richard Davison/GBR czy Morgan Barbançon Mestre/ESP. Niestety z powodu choroby konia z udziału w zawodach musiała zrezygnować Judy Reynolds/IRL.

Lista zawodników i koni – ujeżdżenie: TUTAJ

Zawodnicy startujący w skokach i w ujeżdżeniu będą w Londynie walczyć o punkty Pucharu Świata. Podobnie jak ci, którzy bardziej od siedzenia na koniu wolą siedzieć na bryczce. W konkurencji powożenia wystartuje 7 zawodników reprezentujących 6 państw – w tym Chester Weber/USA, Ijsbrand Chardon/NED i Boyd Exell/AUS.

Lista koni i zawodników – powożenie: TUTAJ

Więcej informacji: TUTAJ

 

Komentarze (0)

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.