Tytuł „Rider of the Year” dla Markusa Beerbauma

13 listopada 2017

Tytuł „Rider of the Year” dla Markusa Beerbauma

Ludger Beerbaum pięć razy zwyciężał w serii DBK - Riders Tour, Meredith Michaels – Beerbaum takich sukcesów na koncie ma trzy.

REKLAMA

reklama

A wczoraj nadszedł dzień Markusa Beerbauma, który w tym sezonie wrócił do regularnych startów na wyższym poziomie.  Na 3 dni przed swoimi 47 urodzinami zdobył tytuł „Rider of the Year” a to dzięki wynikowi osiągniętemu w Grand Prix w Monachium.  W tym konkursie dosiadał 9-letniej klaczy CHARMED (Chacco-Blue – Plural), której właścicielką jest Brianne Victoria Beerbaum, 7-letnia córka Markusa i Meredith. Młoda właścicielka trzymała mocno kciuki za tatę i „Sammy” – tak nazywa swoją klacz- i jak widać to bardzo pomogło. Markus Beerbaum z całą pewnością przewiezie córkę nowym autem, które było główną nagrodą tegorocznej serii - Mercedesem Benz G 350 d.

Drugie miejsce w klasyfikacji zajął Jens Baackmann/GER, który w Grand Prix uplasował się na 8 miejscu. O pechu może natomiast mówić Christian Rhomberg/AUT, który przed finałem w Monachium prowadził w klasyfikacji ale wczorajsze błędy zepchnęły go na trzecie miejsce

Klasyfikacja „Riders Tour” 2017: TUTAJ

Zdjęcia: Stefan Lafrentz 

Komentarze (0)

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.