Uznanie dla Andrzeja Sałackiego

Świat Koni | 13 września 2017

Uznanie dla Andrzeja Sałackiego

W poniedziałek 4 września 2017 roku w miejscowości Laxenburg w Austrii odbył się miting Stowarzyszenia Organizatorów Międzynarodowych Zawodów w Ujeżdżeniu - Central European Dressage Working Group (CED), podczas którego Andrzej Sałacki został wybrany jego wiceprzewodniczącym.

REKLAMA

reklama

Idea stworzenia platformy wspólnego działania organizatorów międzynarodowych zawodów w ujeżdżeniu z krajów Europy Centralnej zrodziła się w głowie 12-krotnego medalisty mistrzostw Polski w Ujeżdżeniu, członka zarządu International Dressage Trainers Club, organizatora cieszących się międzynarodowym uznaniem zawodów CDI w Zakrzowie, Andrzeja Sałackiego.

Inicjatywa ta uzyskała wsparcie Europejskiej Federacji Jeździeckiej (EEF).

Powierzenie Andrzejowi Sałackiemu obowiązków wiceprzewodniczącego CED to wyraz uznania całej grupy nie tylko dla tej inicjatywy ale też dla całej dotychczasowej działalności polskiego trenera Kadry Narodowej w ujeżdżeniu.

Pierwsze spotkanie Central European Dressage Working Group odbyło się w Wiedniu w lutym 2017 roku. Drugie w marcu w Mariakalnok, a trzecie w Brnie.

Czwarte spotkanie, zgodnie z planem  odbyło się ponownie w Austrii, w miejscowości Laxenburg.

Następne, jak uzgodnili uczestnicy mityngu odbędzie się w Zakrzowie podczas rozgrywania zawodów CDI w dniach 26 – 29 października 2017 roku.

 

Komentarze (3)

Janusz Tomaszewski (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

Serdeczne Gratulacje!

Obserwator Świata Koni (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

super wiadomość!

marek rudnicki (niezarejestrowany)5 miesięcy, 1 tydzień temu

brawo Andrzej

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.