Edwina Tops – Alexander wraca do startów

Świat Koni | 13 września 2017

Edwina Tops – Alexander wraca do startów

W zawodach CSI5* w Lozannie udział wezmą zawodnicy ze światowej czołówki. Wśród nich zobaczymy również Edwinę Tops – Alexander. 

REKLAMA

reklama

Australijka po raz ostatni startowała w marcu podczas zawodów Saut Hermes w Paryżu, gdzie wygrała konkurs Grand Prix. Krótko potem podała informację o tym, że jest w ciąży i przerywa swoją karierę na kilka miesięcy. Pod koniec lipca urodziła się jej córeczka Chloe a sama Edwina ponownie rozpoczęła treningi na początku września. W ten weekend wystartuje ona po raz pierwszy po przerwie w zawodach w Lozannie, gdzie zabrała ze sobą dwa konie – klacz California i ogiera Sirius du Granit.

Zawody w Lozannie rozgrywane są dopiero po raz drugi. W zeszłym roku w Longines Grand Prix zwyciężył Robert Whitaker/GBR, który z pewnością będzie próbował powtórzyć ten sukces. Ale nie tylko on będzie walczył o wysokie nagrody pieniężne. W Lozannie wystartują tacy zawodnicy jak Kent Farrington/USA, aktualny lider światowego rankingu, Laura Kraut/USA, Kevin Staut/FRA, Lorenzo de Luca/ITA, Daniel Deusser/GER, Steve Guerdat/SUI czy Harrie Smolders/NED.

Lista zawodników CSI5*: w załączniku

 

Załączone pliki

Komentarze (0)

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.