Udane 3 dni w Michałowicach

10 września 2017

Udane 3 dni w Michałowicach

Niedziela zakończyła trzy dni II Krakowskiego Pokazu Koni Arabskich jaki odbył się we wspaniałym ośrodku KJK Szary w Michałowicach. Tłumy widzów towarzyszyły walce o tytuły championów pokazu oraz zorganizowanej po raz pierwszy aukcji koni czystej krwi arabskiej.

REKLAMA

reklama

Wszyscy odwiedzający ośrodek jeździecki w Michałowicach oraz właściciele koni uczestniczących w pokazach i aukcji podkreślali profesjonalną organizację imprezy i wspaniałą atmosferę panującą w miejscu związanym do tej pory ze sportem jeździeckim.

Przebieg pokazów i kończącej je aukcji można było śledzić na całym świecie w internetowej relacji przeprowadzonej przez redakcję Świata Koni.

Zobaczcie co na koniec w podsumowaniu powiedzieli: Anna Stojanowska, Marek Trela, Jerzy Białobok.

Słowa uznania dla organizatorów za stworzenie pięknego widowiska w doskonałej atmosferze wyrażali również zagraniczni goście uczestniczący w największych imprezach organizowanych na świecie.

I am so happy and blessed to be at the Cracow Arabian Horse Show and Auction, the so familiar atmosphere I've...

Opublikowany przez Anette Mattsson na 10 września 2017

Komentarze (53)

sonk (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

gratulacje dla organizatorów!!!!!!!-oby tak dalej

abc (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

świetna impreza, profesjonalnie zorganizowana, trzeba kontynuować. Brawo!

EDEK (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

Ci , którzy jakoby chcą dobra hodowli czystej krwi w Polsce, powinni dac se na wstrzymanie. Nie powinni powielać tych głupot w nieskończoność. Ale polska hodowla przetrwa tę hucpę! Dyrektor Krzyształowicz pokazał wielokrotnie,że mozna tę hodowle obronic nawet przed bolszewia i komuną. To i przed peowiakami i folksdojczami tez ją obronimy!

arab (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

wszystko super, ale zrzucanie winy za klęskę dzisiejszej aukcji na janów jest żenujące...

Niezarejestrowany (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

...oczywiście pogoda była wspaniała, i tylko tyle mamy do powiedzenia?

I think (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

Nie mydlmy ludziom oczu - ładny klub, aukcja - wielka 8 koni sprzedanych za psie pieniądze? Licytacja w dół- jak ktoś nie da 30000 to może chociaż da 10000 albo 5000? To jakiś sukces? Myślę że państwo którzy zorganizowali i próbowali promować tę imprezę na całym świecie nie zarobili dzisiaj nawet na pokrycie ułamka jej kosztów. A właścicieli koni których większość się nie sprzedała po prostu bardzo rozczarowali. Aukcja organizowana przez światowe autorytety i prawie ani jednego kupca?

xxxx (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

a ja pamiętam jak wiele koni sprzedanych na PoP było tak licytowanych. Cena schodziła w dół, by potem rosnąc o wiele wyżej niz cena rozpoczęcia. A i jakość koni miała się nijak do jakości koni z PoP. Tu nie ma porównania

I think (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

Tak tylko ze tu zadna cena nie poszybowala. Tych koni najwyrazniej nikt nie chcial a reklamowano je jako wspaniale konie na pokazy, inna i bardziej nowoczesna oferta od tej w Janowie, po ktore przyjadą kupcy żeby je kupić i dalej pokazywać na swoich pokazach. Do krajów arabskich chyba nawet jeden koń nie pojechał. Za ceny takie jak kilka osób zapłacilo na tej aukcji prywatni hodowcy sprzedają konie prosto "z domu " ogłaszając je w Internecie. Nie potrzeba do tego aukcji i kosztów z nią związanych. Moim zdaniem- pomysl na ta aukcję nie wypalił.

Abrakadabra (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

Wpis został usunięty przez administratora w związku z naruszeniem regulaminu.

palec boży (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

idź kobieto pluć jadem u siebie na portaliku, wstyd i hańba to wasze działania ramię w ramię z tytanem intelektu jurgielem. Na szczęście nic nie trwa wiecznie i tobie też się do tyłka naleje.

Araber (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

jeżeli ktoś próbuje porównywać potencjał tych dwóch aukcji, PoP z kilkunastoletnia tradycją i pierwsza aukcję w Krakowie to jest chyba niespełna rozumu :) Przed ekipą z Krakowa jeszczze dłuuuuga droga by odbudować to co zaprzepaściła Dobra Zmiana...

westi (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

Bardzo dobrze, ze taka aukcja sie odbyla. Ceny moze byly niskie, koni sprzedalo sie malo ale to dopiero pierwsza aukcja i to hodowcow prywatnych. Na sukces trzeba troche czasu a i sytuacja w naszych panstwowych stadninach na pewno nie pomaga...

Baryt (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

Aukcja przypominała przetarg stadninowy, na którym sprzedaje się konie wybrakowane. Zachowanie pani Stojanowskiej podczas licytacji było żenujące, jak co chwilę ustawiała prezentera koni.

LoverOfTruth (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

Ta aukcja nie przypominala zadnego przetargu. Nawet na przetargach konie byly sprzedawane za dobre pieniadze. Ta aukcja to nieudana wyprzedaz niszczaca polska hodowle koni Arabskich. Szkoda, ze hodowcy prywatni nie sa w stanie otworzyc oczu i zrozumiec, kto ich tuta robi w balona (delikatnie mowiac).

LoverOfTruth (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

A ten ogier sprowadzony, co zostal wiceczempionem? to podobno organizatorka pokazu i aukcji sprowadzila go do polski i nadaje mu tytuly. Ciekawe ile stanowek sie sprzeda?

DRA5 miesięcy, 2 tygodnie temu

Kiedyś, kiedyś, dawno, dawno temu za siedmioma górami i i za siedmioma morzami żyło sobie wiele skrzatów i krasnoludków i żył sobie wśród nich człowiek któremu Bogdan Olewicz przy narodzinach nadano. Kiedy już był baaaaaardzo stary i zniszczony życiem napisał pewien tekst, a drugi nic nie znaczący według władzy owej populacji stary i zniszczony życiem bard popełnił kilka nutek do tego tekstu, Andrzej Nowicki mu było od zarania dziejów. Tekst ten zaczynał się słowami "Gdy emocje już opadną Jak po wielkiej bitwie kurz" a kończył refrenem " Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść Niepokonanym Wśród tandety lśniąc jak diament Być zagadką, której nikt Nie zdąży zgadnąć nim minie czas " Tak sobie myślę ile za czasów komuny ówczesna władza próbowała upodlić i poniżyć autorów tej piosenki, jej wykonawców i słuchaczy, ale część z nich miała charakter i nie dawała sie. Potem minęło wiele wiele lat aż nastała " DOBA ZMIANA", które upodliła i zamiotła wiele wartości i osób z nimi związanych, w naszym świecie znaczonym końskimi kopytami też. Janów Podlaski i pan Trela jak i pan Białobok i Michałów sa tego najlepszym przykładem. Tylko dlaczego obaj panowie rozmieniają swoje legendy na drobne biorąc udział, organizując i dają twarz tak żenującym działaniom jak to ? Naprawdę nie można spróbować zachować twarzy, godności i bądź co bądź legendy związanej ze swoimi dotychczasowymi działaniami ? Co może powodować tak wielkimi osobnościami że firmują własną osobą tak żenujące przedsięwzięcia ? Pomijam tu specjalnie panią Stojanowską która jest znana ze swojego koniunkturalizmu i jak nic pasowała by do DOBREJ ZMIANY gdyby ta nie uznała jej za obcą a nie swoją, ale takie autorytety jak pan Trela, Bialobok ? Po prostu nie przystoi. A Świat Koni....ja rozumiem że "propagandę sukcesu można wyssać z mlekiem matki", ja rozumiem że niedoścignionym przykładem dziennikarstwa może być pan redaktor Rachoń, Anita Gargas czy Rafał Ziemkiewiczy, ale czy to aby na pewno przykłady dziennikarstwa "wygodnego " które upadlają ludzi musza być niedoścignionym przykładem dla redaktora Dudka i redakcji Świata Koni ? Nie można napisać rzetelnej relacji czy zapytań zgodnych ze stanem faktycznym tej żenującej imprezy i poprosić o odpowiedzi na takowe ?

DRA5 miesięcy, 2 tygodnie temu

To jest niestety tak, że podczas zeszłorocznych Pride of Poland na skutek wałku który próbowali zrobić organizatorzy i imię DOBREJ ZMIANY zaufanie stracili światowi handlarze/hodowcy do polskich arabów, podczas tegorocznego święta arabów zostały dobite ofertą i atmosferą resztki zainteresowanych, a w Michałowicach został pogrzebany etos osób które gwarantowały swoją personą przynajmniej minimum przyzwoitości. Nie kupuje się CUDOWNYCH nozy od domokrążców nawet jeżeli oni kiedyś byli związani z światowym potentatem, mało tego nawet jeżeli kiedyś tworzyli światową markę, a teraz firmują sobą zwyczajny chłam. Nawet jezeli przyjechali z szacunku znaczący w świecie hodowcy i kupcy, to każdy z nich zna wartość ciężko zarobionych przez siebie pieniędzy i nikt ich nie wyda bez sensu tylko z szacunku dla osób które oferują im towar 18tego sortu.

płatnik (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

LoverOfTruth ile PiS ci płaci za pisanie komentarzy?? starczy na winko?? A Ty DRA specjalisto od wszystkiego byłeś tam że twierdzisz że impreza była żenująca? czy jak zwykle bezpiecznie przed komputerkiem?? Masz powiedziane w wywiadach że nie są zadowoleni z wyniku aukcji, czego chcesz więcej?? ale też z drugiej strony rekordów cenowych na prywatnych koniach nikt się nie spodziewał i od początku było to mówione, to była pierwsza taka aukcja w PL, pożyjemy zobaczymy czy projekt się przyjmie czy padnie.

DRA5 miesięcy, 2 tygodnie temu

Płatnik - tak, byłem tam i wróciłem dopiero dzisiaj rano. Nikt nie spodziewał sie rekordów cenowych, ale też żaden sprzedający / wystawca nie spodziewał się że jego cena 30.000 nie znajdzie odzewu nawet gdy zostanie podana "cena rezerwowa" rzędu 10.000 też z prośbą o zejście konia z ringu. Dobra atmosfera, ładna pogoda, mili ludzie ? To wszystko jest ok. ale po takie wrażenia to się jeździ na urlop. Tutaj ludzie przyjechali z całego świata dla biznesu czyli pokazania/sprzedania/kupienia koni i za to trzeba ich szanować, a wyrazem szacunku nie jest tylko "fajna atmosfera" ale możliwość zapewnienia im zrobienia interesu bo po to I TYLKO PO TO PRZYJECHALI. Jeżeli sprzedającym nie zapewnia się kupców na ich towar, a kupującym odpowiedniego towaru to znaczy że nie jest to w żadnej mierze udana impreza. Nie chcę być złym prorokiem ale moim zdaniem była to druga i ostatnia impreze tego typu w Michałowicach. Pogrzeb to sobie może PiS urządzać co miesiąc, ale inne pogrzeby odbywają się tylko raz.

lelka (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

Moim zdaniem oczekiwania były tak wysokie, tak napompowane, stąd dotkliwość wyników aukcji dużo większa. Z wypowiedzi organizatorów, że prywatni hodowcy mogą dogadywać się z kupcami poza aukcją wynika jasno, że powinna być wprowadzona zasada, że ten kto bierze udział w aukcji nie sprzeda konia przez najbliższe pół roku, rok. Nie wiem czy to możliwe, ale jeżeli aukcja ma służyć prywatnym hodowcom i kupcom do badania rynku to nie ma możliwości się udać. Zwłaszcza przy atmosferze czekania na okazje, którą to obecni prezesi wprowadzili wyprzedając bardzo nisko konie z najwyższej półki. Jeżeli taki gigant obniża poziom, to jak mała prywatna inicjatywa ma w stanie sobie poradzić z dowartościowaniem sprzedawanego "towaru"? Czy ktoś kto żyje w świecie koni jest mi w stanie to wytłumaczyć?

lelka (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

* errata obecni prezesi =obecni prezesi państwowych stadni

HJ (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

Dra, tez byłam w sobotę i niedziele w Michałowicach i uważam, że impreza przeprowadzona bardzo profesjonalnie i co jest w tej sytuacji nie bez znaczenie "w wyśmienitej atmosferze". Co do kupców, którzy przyjechali i twoim zdaniem wyjechali zawiedzeni, to ponownie nie masz racji. Oferta koni była znana od dawna, filmy z oferowanymi końmi dostępne na stronie internetowej dla wszystkich. Jeżeli ktoś chciał wydać pieniądze na konia to miał ku temu okazje by jednym miejscu obejrzeć z bliska kilka koni. Nikt nie obiecywał najlepszych matek i czempionek a po przyjeździe pokazywał co innego - oferta była znana od początku. Niestety po ostatnich wydarzeniach nie ma w tej chwili rynku na konie arabskie i termin tej aukcji też niefortunny bo każdy jeszcze ma niesmak po Janowie. Po tym co zobaczyłam w Michałowicach mam nadzieję, że organizatorom wystarczy chęci do kontynuowania tego przedsięwzięcia.

DRA5 miesięcy, 2 tygodnie temu

HJ ja nic nie zarzucam organizacji imprezy jako takiej, wręcz przeciwnie uważam że należy się organizatorom wielki szacunek za samą oprawę. Zarówno gospodarzom obiektów jak i a właściwie pani przede wszystkim pani Stojanowskiej bo to jej w znacznej mierze należą sie laury za przeprowadzenie tej imprezy pod względem organizacyjnym. Nie zmienia to faktu że impreza w swoim merytorycznym aspekcie okazała się kompletną klapą. Nie było kupców na oferowany towar, ani nie było towaru dla kupców. Mozna zaklinać rzeczywistość na tysiąc sposobów ale tego faktu nikt nie zmieni bo za nim stoją liczby, czyli ilość sprzedanych koni, ceny rezerwowe itp czyli kompletne fiasko. Filmiki w internecie ? Zapytaj kogokolwiek z kupujących czy mysli o kupnie konia na podstawie filmików w internecie, konia do rekreacji, sportu, czy hodowlanego ? To tylko materiał poglądowy. Termin nie taki, winny Janów, pan Władek, susza w Papui Nowej Gwineji, zamieć w San Eskobar czy powódź na Saharze ? Można i tak zaklinać rzeczywistość, ale czy to zmieni jakikolwiek fakt ? Nie, nie zmieni, a jakie są fakty pokazują suche liczby i tylko one sie tak naprawdę liczą. Wyobrażasz sobie potencjalnego kupca, sprzedawcę, wystawcę który będzie pokonywał w przyszłym roku dziesiątki, setki, czy tysiące kilometrów na imprezę handlową na której handel nie istnieje ?

lelka (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

HJ nie podważam profesjonalizmu imprezy, chyba źle mnie zrozumiałaś. Patrzę jako laik od strony biznesowej. Załamał się rynek. Monopolista rynkowy jakim były państwowe stadniny całkowicie się wyłożył pod względem wiarygodności i obniżenia ceny. I jak taka prywatna początkująca aukcja może ogarnąć temat i zdyscyplinować kupujących? Zauważ, że kupiec i, dla mnie wszystkie to piękności , ale bardzo brzydko mówiąc "towar" jest inny

lelka (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

Jeszcze napiszę. Janów dyktował ceny. Nie ma tego, zniknęło, Za moment będą kolejne wyprzedaże z Janowa po obniżonych cenach. Janów był tym dyscyplinującym, tą stałą. To zniknęło. Kupiec stara się więc jak najwięcej zyskać.

Baryt (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

Wpis został usunięty przez administratora w związku z naruszeniem regulaminu.

lelka (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

Baryt pisowska mordo zdradziecka, dobra zmiana zaorała polska markę, rozwaliła rynek w imię partyjnych interesików. Jakim trzeba być antypolskim oszołomem, aby działać wbrew polskiej racji stanu.Jak bardzo trzeba nienawidzić Polski, aby pisać takie bolszewickie teksty.

Baryt (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

Wpis został usunięty przez administratora w związku z naruszeniem regulaminu.

LoverOfTruth (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

Płatniku - PiS nic nie musi mi placic. Tak sie sklada, ze kocham swoj kraj i konie arabskie. To wystarczy.

adam (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

większość?? no chyba jaja sobie robisz. Ci którzy się cieszą to zwykli zdrajcy bo w szkodzie w stadninach państwowych widzieli szanse na wzmocnienie swojej prywatnej. A główną przyczyną "sukcesu" obu aukcji jest wałek jakiego próbowano dokonać rok temu i nie odwracaj kota ogonem, myśleliście że pójdzie gładko bez echa a ty zupa się wylała i zrobiło się głośno.

płatnik (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

widzę... tak samo kochasz swój kraj jak prawdę. Wyjaśniam. Gwałt to nie najlepszy sposób na okazywanie miłości.

Ala (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

Lelka- jakis/as furiat, chyba pomylil portale, "polska racja stanu"? tak pierze mozgi nienawisc, rozum odbiera, retoryka znana, co bolszewizm ma do koni?widac kazdy moze pluc ale nie kazdy ma pojecie co pisze

pokaznacociestac (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

Wpis został usunięty przez administratora w związku z naruszeniem regulaminu.

Baryt (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

Generalnie aukcja była słaba.

lelka (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

"Dopóki było czym handlować (konie stadninowe), nie wykazując przy tym żadnej inicjatywny, aukcja była znana na świecie i zawsze się ktoś znalazł było ok" - znaczy się porażka Janowa, podstawianie lewych słupów, wyniki aukcji Janowskiej to jest nadal ok? Nic się nie zmieniło, wszystko super? To jest właśnie bolszewia. Janowska aukcja była światową renomą, dyktowała ceny, była połączeniem 'towaru" i specjalistów, była tą nieliczna polska marką, z której mogliśmy być dumni. PAŃSTWOWĄ POLSKĄ MARKĄ. Monopolista na światowym rynku. Mieliśmy pełne prawo do podbijania tego bębenka i bardzo dobrze, bo był autentyczny powód do dumy. Ci wszyscy ludzie , na których wieszacie psy, pracowali dla PAŃSTWOWYCH agencji. Rozumiem, że pisowskie trole dorabiają sobie po godzinach, ale, żeby, aż tak orać polską markę....bolszewia.

A. (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

pisowskie trolle??chyba jeden troll z rozdwojeniem jaźni.

LoverOfTruth (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

Komentarz usunięty, z powodu naruszenia §5 regulaminu. Administrator.

obserwator-kupiec (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

nie tego się spodziewałem zorganizować imprezę to nie sztuka, są firmy, które się w tym specjalizują, a organizator nakreśla tylko plan działania i .. toczy się . Konie były znane z programu i owszem więc nie można mówić o championacie. Kto kupował - właściciele stadnin polskich kupowali pomiędzy sobą.... Zabrakło choć jednej perełki w aukcji, a i w pokazach noty były mocno ponaciągane. Nad pokazami wisiała chmura sączącego się jadu, Tylko pogoda ratowała sytuację. Nawet przysłowiowe tłumy podczas aukcji to wynik malutkiej widowni gzie postawiono 1 ( jeden) rząd krzeseł i w drugim rzędzie widownia musiała już stać... i to koniec ale przy piętnastej licytacji aukcja była już żałosna i kojarzyła się ratowaniem topiących się ludzi z "TYTANICA". Więcej pożytku niewątpliwie przyniesie w przyszłości dojście do porozumienia wszystkich stron i powrót do Świeta Konia Arabskiego na uznanym poziomie. Firmowanie takich imprez przez Polturf szkodzi wizerunkowi aukcji. powstaje jeszcze wiele przemyśleń ale proponuję wszystkim bardziej realne spojrzenie na teraźniejszość, a nie w zapamietaniu szukać kto zawinił PS. proszę nie odnosić sie do moich rozważań tylko pisać swoje spostrzeżenia

arabians (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

Komentarz usunięty, z powodu naruszenia §5 regulaminu. Administrator.

EDEK (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

czy tam byli obecni znani ze swojej uczciwości działacze polityczno-gospodarczy z peło: Miro, Zbycho i Maro? Nie byli? Ano własnie! Dlatego się nie udało! "from the bottom of my heart" proszę wszystkich szkodników , aby przestali szkodzić polskiej hodowli czystej krwi! Przeciez widzicie,że bez państwowych stadnin niewiele sobą reprezentujecie. "from the bottom of my heart" proszę Was odpuścicie sobie. Zajmijcie się czymś innym, pożytecznym. Trela może przecież pracować jako weterynarz!

adam (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

Jak widzę Ty wolisz znanych ze swej uczciwości działaczy PiS. Bardziej zaszkodzić jak zaszkodziliście już się nie da ale oczywiście to u was normalne, brak inteligencji i jakichkolwiek umiejętności i to że wam nic nie wychodzi tłumaczycie wrogimi działaniami osób trzecich.

Mg (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

Małymi krokami dochodzi się do sukcesu. Czy Janów od razu przynosił kokosy....Latami pracuje się na wszystko....Po pierwszej takiej aukcji ,trzeba przemyśleć jak ulepszyć i co zmienić aby było jeszcze lepiej. Mam własną firmę i wiem jak ciężko teraz przebić się na rynek, stworzyć coś od podstaw. Życzę im jak najlepiej.A wy "ludzie"przestańcie już oceniać i krytykować. Trzeba docenić ich pracę i wysiłek. Jak czytam te komentarze to nie wierzę ile w ludziach jest niemawiści, złości,szyderstwa...

Kik (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

Prawda niestety okazała się brutalna. Od ponad dwóch lat PiSuary próbują udowodnić za wszelka cenę ze polskie araby mogą cokolwiek znaczyć w WIELKIM ŚWIECIE dzięki ich ( braku ) wizji . Świat arabskich koni pokazał im dobitnie w jak mocno czarnej du...e się znajdują. Równocześnie od ponad dwóch lat osoby odsunięte przez PiSuary próbują za wszelka cenę udowodnić ile sami znaczą w świcie koni arabskich bez Janowa/Michałowa z których to zostali " wylani na bruk " i ile to znaczą w WIELKIM ŚWIECIE z ich wizja pokazów i handlu końmi arabskimi. Świat koni arabskich pokazał im jak głęboko w czarnej du...,e się znajdują i gdzie ich ma. O blamażu w Janowie napisano już wiele, warto jednakby żeby osoby odpowiedzialne za ten wstyd zdały sobie sprawę ze nie są tak naprawdę nikim ważnym ani znaczącym dla środowiska ani nikim ważnym o ile nie stoją za nimi stadniny państwowe. Bo bo jak inaczej odebrać ten blamaż ? Na setki rozeslanych zaproszeń odpowiedzieli tylko Rumuni i jeden Portugalczyk... nie było nawet chińczyków kupujących pamiątki. Takie to poważanie bez zaplecza polskich stadnin maja organizatorzy wszyscy razem wzięci i każdy z osobna

DRA5 miesięcy, 2 tygodnie temu

KiK " Chińczyków Piszemy z wielkiej litery bo mimo że to mali ludzie to szacunek i znajomość pisowni w języku polskim jest im jak i czytającym należna :)

do EDKA (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

zapominasz kochany, że to Trela, Białobok, Stojanowska tworzyli ze świetnym skutkiem potęgę Janowa, Michałowa i sukcesy koni - pokazowe czy cenowe. Nie jakaś mityczna "stadnina państwowa" ale konkretni ludzie i ich decyzje

marek rudnicki (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

Kik :lepiej z mądrym stracić niż z głupim zyskać

Baryt (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

Potęgę Janowa i Michałowa tworzą przede wszystkim konie i spuścizna Jaworowskiego i Krzyształowicza.

do Baryta (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

Potęgę Janowa i Michałowa tworzy także spuścizna rodów magnackich na przestrzeni 200 lat. Ale jakby nie patrzeć - wiemy kto jej nie tworzy: nie tworzą obecnie zatrudnieni prezesi, czy tzw. "hodowcy" oni ją rozmieniają na drobne i wyprzedają po kawałku

LoverOfTruth (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

Dlaczego Admin swiata konikow usuwa komenatarze, ktore sa im nie na reke, nawet jesli nikogo nie obrazaja, ani nie lamią tzw regulaminu? Nic nie ginie w przyrodzie, drogi swiecie koni...

Administrator5 miesięcy, 2 tygodnie temu

Szanowni Państwo, usuwane są komentarze pisane przez tego samego użytkownika pod różnymi nickami (naruszenie regulaminu §5).

Ala (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

To chyba oczywiste dlaczego Swiat Koni usuwa komentrze zaslaniajac sie regulaminem...poki korzyść...siec wzajemnych zaleznosci biznesowych, brawo SK!

Ala (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

Szanowni Panstwo, usuwane sa komentarze "nie wygodne", uprzednio weryfikowane skrupulatnie(informatyk/"admin") aby subiektywnie kreowac i manipulowac...SK czy nie czas zmienic nazwe na Swiat Wielkiej Trojcy?gdzie obietywizm???

Podatnik (niezarejestrowany)5 miesięcy, 2 tygodnie temu

Ciekawe kiedy poznamy koszty organizacji tegorocznej PoP i promocji tej imprezy. Myślę że ciekawie wyglądałoby zestawienie tych wydatków z kieszeni podatników z zestawieniem kosztów prywatnych osób organizujących Pokaz w Michałowicach.

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.