Skokowe MPMK 2017

Inf. Prasowa | 9 sierpnia 2017

Skokowe MPMK 2017

Podczas skokowych MPMK 2017, które mają się odbyć na terenie ośrodka przygotowań olimpijskich w Drzonkowie zawodnicy oraz sędziowie mają wolny wstęp na basen olimpijski. 

REKLAMA

reklama

Drzonków od lat to miejsce treningu zawodników pięcioboju nowoczesnego. Trenowały tam takie sławy jak: Janusz Pyciak-Peciak, Zbigniew Pacelt, Dorota Idzi czy Arkadiusz Skrzypaszek.

Komentarze (10)

rewelacja (niezarejestrowany)6 miesięcy, 2 tygodnie temu

Gratulacje dla Drzronkowa za otwarcie basenu oraz dla redakcji za tak wspaniałą wiadomość dla polskiego jeździectwa. Chciałbym tylko przypomnieć, że zawodnikami są również konie!!!!!!!!!!! Czy także będą mogły się wykąpać lub popływać w basenie? Razem z zawodnikami? Czy będzie mógł skorzystać z basenu w którym pływały tak wielie gwiazdy polskiego sportu także sędzia bez aktualnych uprawnień PZJ? A co z działaczami? Czy np. Prezes Zielonogórskiego WZJ, Prezes PZJ z członkami Zarządu, Sekretarz Generalny lub Przewodniczący Rady Związku będą mogli popływać w basenie, czy tylko wejść do brodzika? Super news! I ile możliwości! do wykorzystania! Ty możesz popływać, a ty już nie! Rewelacja, niespotykana w Europie! Brakuje tylko SPA, zwłaszcza dla koni:))))))))))))))))))))))))

Dobra rada (niezarejestrowany)6 miesięcy, 2 tygodnie temu

Ludzie czy ostatnie gorączki odmóżdżyły was doszczętnie. Jak nie chcesz skorzystać to nie idź kij z tobą ale jeśli jest taka możliwość i ktoś ma chęć to co cię boli. Skoro ktoś przesłał informację to ją zamieszczono. Ale radzę rewelacja nie idź bo nawet jak bardzo będziesz chciał/chciała się zanurzyć to nie dasz rady, pusta głowa ci nie pozwoli.

rewelacja (niezarejestrowany)6 miesięcy, 2 tygodnie temu

Odmóżdżyły redakcję ŚK i ten proces trwa już od dłuższego czasu. Szkoda nawet komentować.

Donos (niezarejestrowany)6 miesięcy, 2 tygodnie temu

Szkoda, że nikt nie zauważył, że Szaszkiewicz nie ma uprawnien do sedzowania stylu konia, bo nie ma licencji szkoleniowca.

Dobra rada (niezarejestrowany)6 miesięcy, 2 tygodnie temu

Rewelacja radzę żebyś nie pił piwa na upale bo ewidentnie ci szkodzi!

rewalacja (niezarejestrowany)6 miesięcy, 2 tygodnie temu

Wiewiórki doniosły, że basen będzie także darmowo dostępny dla działaczy (i wskazanych innych osób) głównego sponsora, tzn. PZHK! Pod warunkiem okazania przy wejściu podstemplowanej i podpisanej przez prezesa delegacji (rozważana jest opcja wydania specjalnych, zakodowanych stałych opasek na lewą rękę). Zaczynamy się mocno martwić o działaczy PZJ, a zwłaszcza zawodników. O obsludze parkuru, trenerach, lek wet. i innej obsłudze zawodów też zapomnieli i nic nie piszą. Może i dobrze , popływać to sobie mogą na innych zawodach i w innym basenie! Przecież wszyscy na raz i do tego za DARMO nie zmieszczą się w basenie:))) Trzeba by zatrudnić (pewnie na koszt PZHK i PZJ) dodatkowo 5 ratowników do wyciągania z wody tych z "przeładowaną" głową:)))

ja (niezarejestrowany)6 miesięcy, 2 tygodnie temu

14 zeta za pierwsze 3 godziny , zawsze coś .

Donos 2 (niezarejestrowany)6 miesięcy, 2 tygodnie temu

Okazuje się,, że nie tylko szaszkiewicz ale i Matlawski nie ma uprawnien arbitra stylu konia. A PZJ i PZHK tolerują ta sytuację.

rewalacja (niezarejestrowany)6 miesięcy, 2 tygodnie temu

Świat Kopni na zlecenie PZJ robi relację z zawodów. W związku z powyższym redakcja, a zwłaszcza red. S.D. nie są zainteresowani w nagłośnieniu i wyjaśnieniu dlaczego w czasie MPMK sędziują jako sędziowie stylu konia osoby bez aktualnych uprawnień PZJ? Jeden napisany protest i po oficjalnych wynikach. Dalej no coments i czyja to wina, że tych sędziów obsadzono i dopuszczono do sędziowania w konkursach

gość (niezarejestrowany)6 miesięcy temu

A to teraz Panowie/Panie ciekawą informację podali. Zawodników skanują i na swoim super programie i w trakcie zawodów. No ale wiadomo... ręka rękę myje i zasiadają tacy, jako sędziowie. Uprawnienia uprawnieniami, ale czy w Waszej opinii te osoby godne są zajmowanych stanowisk? Czy posiadają dostateczną wiedzę do oceny stylu konia? Nie wiem co myśleć jak słyszę od sędziego komentarz "koń nie zachowuje się tak, jak by go nie parzyła ziemia". Myślę, że właśnie przez takie osoby nasze konie - polskie konie - nie mogą konkurować z tymi zagranicznymi. A tak walczy o to PZHK i PZJ (chyba) też. Najlepszą opcją według mojej mało znaczącej w tym świecie opinii jest obsadzanie na takich zawodach tylko sędziów zagranicznych, o większej wiedzy i sądzę ... bardziej obiektywnych. Może i selekcja była by dużo ostrzejsza, ale myślę, że przyniosło by to zamierzony skutek.

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.