Od piątku 04 września 2020 roku, na terenie ośrodka SKF KJ Lider Radzionków, rywalizować będą zawodnicy w Mistrzostwach Polski w Ujeżdżeniu. O medale powalczą wszystkie kategorie wiekowe. Dodatkowo zobaczymy przejazdy w ramach ZO-A, a także eliminacji do MPMK.

 

Po raz kolejny do Radzionkowa zawita ujeżdżenie na najwyższym poziomie. Kolejne Mistrzostwa Polski w Ujeżdżeniu wystartują tam już w piątek. Trzy dni zmagań wyłonią nowych medalistów we wszystkich kategoriach wiekowych. Łączna pula nagród w tym roku wyniesie 20.000 zł, z czego 7.500 zł przypadnie na kategorię seniorów.

Najliczniej do startu zgłosili się juniorzy. Na czworoboku w walce o medale zobaczymy aż 26 par, ale w pozostałych kategoriach rywalizacja też nie będzie łatwa. W kategorii seniorów nie zobaczymy niestety zeszłorocznej Mistrzyni Katarzyny Milczarek. Swoje szanse na złoto będzie miała za to zdobywczyni zeszłorocznego brązowego medalu Żaneta Skowrońska-Kozubik.

W tym roku w tej najtrudniejszej kategorii wystartuje także sporo debiutujących koni jak wałach ALLYOUNEEDLZ FIRFOD z Marcinem Woldańskim czy wałach DREAMER z Grzegorzem Cichoniem. Pełne listy zgłoszeń prezentujemy w załączonym pliku.

Już dziś serdecznie zapraszamy do śledzenia on-line zmagań polskich ujeżdżeniowców. Relacja live z niedzielnych finałów dostępna będzie na naszej stronie oraz platformie clipmyhorse.tv.

 

PROGRAM TRANSMISJI

MP Dzieci Finał (odwołany)

MP Jun. Finał (odwołany)

14:30 - MP MJ Finał 

15:50 - U25

16:40 - MP Sen Finał