Niedawno zakończyły się w Jakubowicach zawody międzynarodowe Silesia Equestrian, ale przed organizatorami z KJ Osadkowski kolejne, duże imprezy.

 

Pojawiły się propozycje zbliżających się  sierpniowych imprez - na początek w dniach 15-18.08 zapraszamy na Otwarte Mistrzostwa Opolskiego Związku Jeździeckiego. Zawody dopuszczają w swojej formule zawodników z całego kraju, a dodatkowo przewidziano przy nich Zawody Towarzyskie i Regionalne do 135 cm. Same Mistrzostwa odbędą się w 4 kategoriach: Pony ( wys. 60/70cm), Runda Brązowa ( 80/90cm), Runda Srebrna (100/105cm) i Runda Złota (120/125cm)  

 

Panel Zgłoszeniowy: TUTAJ

 

Wielu młodych zawodników z niecierpliwością czeka na… zakończenie wakacji. To właśnie w tym terminie (od 28 sierpnia do 1 września) rozgrywana będzie jedna z najważniejszych młodzieżowych imprez sezonu - Mistrzostwa Polski Kuców, Mistrzostwa Polski Młodzików, Puchar Polski Kuców, Małych Koni i Dzieci II. Oznacza to imprezę mistrzowską na której rozdanych zostanie 18 medali  w 6 kategoriach. Wakacyjny klimat w ośrodku Jakubus na pewno będzie sprzyjał dobrej atmosferze zawodów, mamy więc nadzieję, że będzie to dla uczestników wspaniałe zakończenie lata.

 

Panel zgłoszeniowy: TUTAJ