W pierwszym konkursie w kategorii dzieci bardzo dobrze spisali się reprezentanci Polski.

 


W tej najmłodszej kategorii wiekowej rywalizacja rozpoczyna się od konkursu dokładności a uzyskane czasy przejazdów liczą się jedynie do klasyfikacji indywidualnej tego konkursu, ale nie do klasyfikacji
w ME. Dzisiejszy parkur o wysokości 125 cm pokonało łącznie 49 z 94 startujących par, w tym cztery z Polski.

 

Pierwsza w zespole Polski była Roksana Nawrocka, która na klaczy Penny Lane przejechała bezbłędnie w czasie 76,77 s. co dało jej 11 miejsce w klasyfikacji. Michalina Łącka na klaczy Gillena rozpoczęła swój przejazd bardzo dobrze, jednak na przeszkodzie, która stała przy wyjeździe z parkuru klacz się zatrzymała. Para ta miała też błąd na ostatniej przeszkodzie.

 


Roksana Nawrocka - Penny Lane


Bardzo dobre bezbłędne przejazdy oglądaliśmy w wykonaniu Małgorzaty Babczyńskiej na klaczy Happylina (18 m) i Julii Ganowskiej na wałachu Jornian Blue F (31 m). Ostatnim zawodnikiem w
konkursie był Kevin Pszowski dosiadający siwego wałacha Jacobson. Szybki i bezbłędny przejazd dał mu wysokie 8 miejsce w klasyfikacji.

 


Malgorzata Babczynska - HAPPYLINA

 


Julia Ganowska - JORNIAN BLUE F

 


Kevin Pszowski - JACOBSON


Do klasyfikacji drużynowej liczą się trzy najlepsze wyniki i tym samym drużyna Polski zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji razem z ośmioma innymi zespołami, które po pierwszym konkursie mają po 0 pkt. Jutro dzieci mają przerwę i ponownie startować będą w piątek rano w pierwszym nawrocie konkursu zespołowego.

 

Konkursy transmitowane są na platformie ClipMyHorse.TV

 

Wyniki: TUTAJ

 

  

 

Retransmisje wszystkich transmitowanych konkursów dostępne są na platformie ClipMyHorse.TV.

Zachęcamy do skorzystania z 30-dniowego, bezpłatnego dostępu do ClipMyHorse.TV.