Swoje zmagania zakończyli także zawodnicy startujący poza granicami Polski. Najlepszy wynik uzyskał Marcin Murdzia. Zajął drugie miejsce w finale 140 cm. Bezbłędny przejazd odnotował także Krzysztof Ludwiczak.

CSI2* MET Oliva Nova (ESP)

Trzy dni dobrych startów Marcin Murdzia przypieczętował jeszcze lepszym wynikiem w dzisiejszym konkursie. W Bronze Tour Final 140 cm na holsztyńskim wałachu CARACTER zakwalifikował się do rozgrywki. Para ostatecznie zajęła drugie miejsce i byli jedną z dwóch która pokonała parkur podstawowy oraz rozgrywkę bez punktów karnych.

Wyniki TUTAJ

CSI2* Riesenbeck International (GER)

Konkurs finałowy CSIYH dla koni 5/6-letnich Krzysztof Ludwiczak na ogierze rasy KWPN KWOAJONG pokonał bezbłędnie, a czas drugiej fazy pozwolił mu uplasować się na 5 miejscu. W finale dla rocznika 2014 zawodnik miał jeden błąd w starcie na oldenburskim wałachu DIKANNO PS. Z konkursem Grand Prix CSI2* 145 cm LR zawodnik zmierzył się razem z oldenburskim ogierem CROS BLUE. Para zjechała z parkuru przebiegu podstawowego z wynikiem 12 pkt karnych. Wygrał Lucas Porter (USA) na holsztyńskiej klaczy HOPE STREET

Aachen Dressage Youngstars 2021 (GER)

W finałowych konkursach CDI wystartowała jedynie Veronica Pawluk na kucu NASDAQ FH. Przejazd zawodniczki w programie dowolnym z muzyką sędziowie ocenili na 74,308% co dało jej 8 miejsce w konkursie. Wygrała aktualna Mistrzyni Europy Rose Oately na kucu DADDY MOON z wynikiem 84,942%.

CSI1* Sentower Park, Opglabbeek (BEL)

Oliwia Malińska razem z wałachem rasy Zangersheide VIPER W Z wystartowała w finale CSI1* 130 cm. W rundzie podstawowej para miała w sumie trzy błędy.