San Giovanni in Marignano/Włochy
Od sukcesu rozpoczęła swoje starty we Włoszech Natalia Czernik, która w konkursie dla koni 5-letnich miała bezbłędne przejazdy na wałachu CHUCK BASS oraz na ogierze NC VERSO RED WINE. A te wyniki dały jej pierwsze miejsce ex aequo.
Przejazd NC VERSO RED WINE: TUTAJ
Przejazd CHUCK BASS: TUTAJ
W kategorii koni 6-letnich na pierwszym miejscu uplasowały się aż trzy polskie pary - Anna Szary - Ziębicka na klaczy MILLION DREAMS oraz na wałachu LUCIANO, a także Michał Ziębicki na wałachu GUESS.
Natomiast Łukasz Koza startował na wałachu ICE ICE BABY w konkursie dla koni 7-letnich i z bezbłędnym przejazdem uplasował się na 17 miejscu.
Wyniki: TUTAJ
Arezzo/Włochy
W dwufazowym konkursie dla koni 6-letnich startował dziś Marek Lewicki na klaczy PHILADELPHIA. Para ta miała jeden błąd w drugiej fazie i zajęła 38 miejsce.
Wyniki: TUTAJ
Szukaj
Zaloguj się








