W dniach 25-27.09.2020 odbył się Finał Pucharu Polski WKKW, który wyłonił najlepszych zawodników sezonu 2020. Tegoroczny Cykl Pucharu Polski WKKW obejmował
11 eliminacji oraz zawody finałowe. Finał rozegrany został w ramach zawodów krajowych i międzynarodowych LOTTO Baborówko Horse Sale Show 2020.

W konkursie finałowym CNC 90 rywalizowało 8 Młodzików. Najlepsza w finale okazała się Patrycja Urbaniak z KJ Jaroszówka. Drugie miejsce zajęła Weronika Krzecka z KJ Jaroszówka, a na trzecim miejscu uplasowała się Nina Jędrachowicz z KJ Jaroszówka.
W klasyfikacji końcowej Młodzików pozycję lidera od samego początku utrzymała Zuzanna Społowicz (KJ Jaroszówka), gromadząc na swoim koncie 180 punktów. Drugie miejsce
w klasyfikacji końcowej zajęła Patrycja Urbaniak (154 pkt), trzecie miejsce Katarzyna Żuchowicka ze Stowarzyszenia SKJ Grobice (108 pkt).

Finał Pucharu Polski WKKW Juniorów Młodszych rozegrany został w ramach konkursu CNC 1*, w którym rywalizowało 15 zawodników. Pierwsze miejsce w finale zajęła Julia Witkowska z Equikam Sp. z o.o., drugie miejsce Wiktoria Klimczak z KJ Koko Brzeźniki, trzecie miejsce Ewelina Falkowska z Equikam Sp. z o.o. W klasyfikacji końcowej Pucharu Polski WKKW najlepsza w całym sezonie okazała się Julia Witkowska (285 pkt). Drugie miejsce w klasyfikacji zdobyła Ewelina Falkowska (234 pkt), a trzecie Zofia Złotnicka – 194 pkt (SKJ WJ Piaseccy Equestrian)

W konkursie CCI2*-S, o punkty do klasyfikacji końcowej Pucharu Polski WKKW rywalizowało 9 Juniorów. Liderem klasyfikacji końcowej PP została Karolina Ślązak z LZJ Drama Zbrosławice, która w licznie obsadzonym  konkursie CCI2*-S zajęła 3 miejsce. Na drugim miejscu w klasyfikacji końcowej uplasowała się Weronika Rozbiewska z SKJ WJ Piaseccy Equestrian (295 pkt), a na trzecim miejscu Maurycy Wyżykowski ze Stowarzyszenia SKJ Grobice (252 pkt).

Zawodnicy z kategorii OPEN rywalizowali w Finale rozgrywanym w ramach konkursu CCI2*-S. Najlepszym zawodnikiem w kategorii OPEN została Joanna Durka ze Stowarzyszenia SKJ Grobice (311 pkt). Na drugim miejscu uplasowała się Jolanta Tarczyńska z LZJ Drama Zbrosławice (288 pkt), a na trzecim miejscu Piotr Piasecki