W Warniku wyłoniono pierwszych zwycięzców klasyfikacji końcowych. Finałowy konkurs Drużynowego Pucharu Polski wygrał zespół KJ Agro-Handel Śrem, co zapewniło im także zwycięstwo w całym cyklu. Na miejscu drugim w tabeli KJ Infernal Team, a za nimi KJ SO Łąck.

 

Mimo dynamicznie zmieniających się warunków pogodowych, rano w Warniku, na starcie pojawiły się zespoły walczące w Drużynowym Pucharze Polski. W konkursie nie trzeba było przeprowadzać rozgrywki. Najlepszy wynik dzisiaj uzyskała drużyna reprezentująca KJ Agro-Handel Śrem. To zwycięstwo zapewniło im także prowadzenie w tabeli ogólnej i to oni ostatecznie zostali zwycięzcami Drużynowego Pucharu Polski. W dzisiejszym konkursie startowali: Andrzej Głoskowski i ogier CASTIGO DE AMOR, Mściwoj Kiecoń i wałach SIR SAPPORO MK, Szymon Tęcza i wałach BUENO L oraz Dawid Skiba i klacz SANTORINI L. Zmagania ukończyli z wynikiem 4 pkt karne. Miejsce drugie w konkursie zajęła drużyna Wielkopolskiego Związku Jeździeckiego w składzie Siarhei Kazlou i wałach HATOKI, Maryia Mikhailava i wałach DIASSINI oraz Vitali Charadnik i wałach QUISSINI. Trzeci wynik uzyskał zespół JKS Barłomino, który reprezentowali Adam Nicpoń i wałach CLAPTON, Martyna Pietroń i klacz CHANCE 33 oraz Julia Milewska i wałach KARLSSON 24.

 

 

Końcowa klasyfikacji, po 8 konkursach, przedstawia się następująco:

  • Miejsce pierwsze – KJ Agro-Handel Śrem
  • Miejsce drugie – KJ Infernal Team
  • Miejsce trzecie – KJ SO Łąck

 

Dzisiejszy konkurs transmitowany był live, a retransmisja dostępna jest na platformie ClipMyHorse.TV. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z 30-dniowego, bezpłatnego dostępu do serwisu, który umożliwi obejrzenie retransmisji z tego konkursu.

 

fot. Monskoo