Najbliższe dni zespół Świata Koni spędzi w Strzegomiu, skąd przeprowadzimy relację z ostatnich w sezonie zawodów WKKW. W Oslo rozegrany zostanie pierwszy konkurs kwalifikacyjny Pucharu Świata, a w słonecznej Hiszpanii powalczą reprezentanci naszego kraju.

 

 

Strzegom October Festival 2021 (POL)

Jubileuszowa, pięćdziesiąta edycja zawodów międzynarodowych w Strzegomiu, a za razem ostatnie zawody WKKW w sezonie. Rozegranych zostanie aż 12 konkursów, w tym kategorie młodzieżowe i pony w ramach European Youth Eventing Masters. Na listach startowych znajdziemy prawie 400 koni oraz zawodników reprezentujących 23 kraje. Nie zabraknie znanych nazwisk. W Strzegomiu powalczy m.in. podwójna mistrzyni Europy Ingrid Klimke (GER), mistrzyni świata Sandra Auffarth (GER), a także srebrna medalistka IO Sara Algotsson-Ostholt (SWE). Początek zawodów już w środę od konkursów ujeżdżenia. Zespół Świata Koni przeprowadzi relację z trzech dni zmagań na krosie. Pierwsza transmisja w piątek o 11:30.

 

Relacja TUTAJ

Wyniki TUTAJ

 


CSI5* Longines FEI Jumping World Cup, Kingsland Oslo Horse Show (NOR)

Pierwszy z jedenastu przystanków Pucharu Świata Ligii Europy Zachodniej. Zawody najwyższej rangi, pięciu gwiazdek, jak zwykle przyciągnęły największe światowe nazwiska. W Oslo powalczą m.in. Marcus Ehning (GER), Kevin Staut (FRA) czy Olivier Philippaerts (BEL). W ramach CSI5* zaplanowano 6 konkursów, a wyniki aż 5 z nich zaliczane będą do Longines Ranking. Równolegle zawodnicy startować będą też w konkursach CSI2*. Łączna pula nagród na tych zawodach to ponad 4 100 000 NOK. Transmitowane będą dwa najważniejsze konkursy – Grand Prix i konkurs kwalifikacyjny od Pucharu Świata. Pierwszy z nich odbędzie się w sobotę o 18:50

 

Relacja TUTAJ

Wyniki TUTAJ

 

 


CSI2* Sunshine Tour October Week I, Vejer de la Frontera (ESP)

Z jesienną odsłoną touru wystartował także hiszpański ośrodek Vejer de la Frontera. W pierwszym tygodniu najwyższe konkursy będą miały rangę dwóch gwiazdek. Równolegle walczyć będą też młode konie. Zaplanowane są dwa konkursy zaliczane do Światowego Rankingu – piątkowa Duża Runda oraz niedzielne Grand Prix. Łączna pula nagród w pierwszym tygodniu to ponad 83 000 EUR. O te nagrody powalczą też reprezentanci Polski. Na parkury otwarte do Hiszpanii wybrali się Natalia Czernik, Izabela Vinckier, Bartosz Adamus, Przemysław Konopacki oraz Maksymilian Wechta. Pierwsze konkursy już w czwartek i wtedy też rozpoczyna się transmisja na żywo.

 

Relacja TUTAJ

Wyniki TUTAJ

 

 


Tak jak co tydzień, oferta dostępnych relacji jest zdecydowanie szersza. Transmitowane będą również zawody CSI rozgrywane w Meksyku, Stanach Zjednoczonych czy Belgii. Fani ujeżdżenia będą mogli oglądać zmagania na czworobokach we Francji, na Węgrzech, a także w Niemczech.

 

Serdecznie zapraszamy do śledzenia tych i innych wydarzeń przed ekranami komputerów, urządzeń mobilnych czy telewizorów oraz kibicowania polskim zawodnikom w kraju i poza jego granicami.

 

 

Retransmisje wszystkich transmitowanych konkursów dostępne są na platformie ClipMyHorse.TV.

Zachęcamy do skorzystania z 30-dniowego, bezpłatnego dostępu do ClipMyHorse.TV.

 

Pełna lista relacji TUTAJ