Świetną formę podczas zawodów CSIO Zduchovice prezentują młodzi zawodnicy. Wczoraj i dzisiaj zwycięstwo odniosła Magdalena Kałuża i dołączyła do niej też Maja Głoskowska. W Montefalco rozegrano pierwszy konkurs LR i błędów nie miał w nim Michał Tyszko.
CSI4* Sagrantino Show Jumping, Montefalco (ITA)
W Montefalco już pierwszego dnia rozegrano konkurs zaliczany do Longines Ranking. Parkur o wysokości 145 cm bezbłędnie pokonał Michał Tyszko startujący na ogierze COLINERO. Czas drugiej fazy pozwolił im zająć 18. miejsce. W tym samym konkursie łącznie 10 pkt karnych miał Adam Grzegorzewski dosiadający wałacha CARAMOON RED Z. Michał Tyszko odnotował dzisiaj jeszcze dwa bezbłędne przejazdy. Na ogierze DIARADO'S DREAM zajął 21. miejsce w konkursie 140 cm, a razem z klaczą POWER ARBOR RH zawodnik uplasował się na 3. miejscu w konkursie dla 6-latków.
Wyniki TUTAJ
Relacja TUTAJ
CSIO FEI Nations Cup Youth, Zduchovice (CZE)
Młodzieżowe zawody w Zduchovicach rozpoczęły się w środę i już tego dnia wybrzmiał tam hymn Polski. Konkurs 130 cm wygrała Magdalena Kałuża na wałachu MEMPHIS. Zawodniczka była też druga na wałachu QUINCY w konkursie 140 cm dla Młodych Jeźdźców. W czwartek również wysłuchaliśmy polskiego hymnu i to dwukrotnie. Kolejne zwycięstwo odniosła Magdalena Kałuża razem z wałachem MEMPHIS. Para ponownie była najlepsza na poziomie 130 cm. Jeden z konkursów CSICh, o wysokości 120 cm, wygrała jeszcze Maja Głoskowska startująca na wałachu ATOS. W pierwszej dziesiątce tego konkursu uplasowały się także Anna Pomiankowska na wałachu LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF (8. miejsce) oraz Lila Kulesza na wałachu UNBELIEVABLE (9. miejsce). W konkursie 120 cm, ale w ramach CSI1*, na drugim miejscu uplasował się Ignacy Luboński dosiadający klaczy MARIPOSA. W tym samym konkursie Zuzanna Dziak na wałachu HERB była szósta. W konkursie 135 cm najlepiej zaprezentowała się Gaja Kazimierczak, która na ogierze LEADER ONE zajęła 12. miejsce. W czołówce uplasowały się dzisiaj jeszcze Róża Laskowska na klaczy VIVA i Nadia Cieplińska na klaczy DIACONTINA, które zajęły odpowiednio 8. i 10. miejsce w konkursie 110 cm.
Wyniki TUTAJ
Relacja TUTAJ
CSI2* 4Foulee Zielona Góra (POL)
Pierwszy konkurs Big Tour CSI2* rozegrano na przeszkodach o wysokości 140 cm. Z dwufazowym parkurem zmierzyło się ponad 60 par, a najlepszy okazał się Krzysztof Ludwiczak. Zawodnik triumfował w starcie na klaczy CHARDONNA. Na drugim miejscu uplasował się Matas Petraitis (LTU) dosiadający ogiera CORNET'S CLOUD, a trzecie miejsce wywalczył Michael Kölz (GER) razem z wałachem CATCH ME P.
Niezwykle liczny konkurs Medium Tour 130 cm, w którym startowało aż 90 par, wygrał dzisiaj Andrius Petrovas (LTU) startujący na wałachu BAZOOKA JOE. Na drugim miejscu uplasowała się 15-letnia Natalia Akincza razem z wałachem KANNAN DR JANETZKO PLUS S, a trzeci był Junior Trojus Rimkevicius (LTU) dosiadający wałacha CALIMERO W.
Wyniki TUTAJ
CAIO4*-W Kladruby nad Labem (CZE)
Pierwszą próbę, ujeżdżenia, mają za sobą już prawie wszyscy zawodnicy. W konkursie CAI2*-H1 najlepiej na czworoboku zaprezentowała się Weronika Kwiatek z klaczą PROUD WALDA. Wynik 43,09 pkt dał parze prowadzenie. Druga w tym samym konkursie była Martyna Bebłot z wałachem ELDIN, a na czwartym miejscu uplasowała się Katarzyna Kuryś powożąca ogierem WALDENBURG AGRO-MAT. Piąte miejsce w konkursie CAI3*-H1 zajął Bartłomiej Kwiatek z wałachem NERWUS, a miejsca w czołówce pierwszej próby zajęli jeszcze Rafał Wojtacha (2. miejsce), Hubert Kozłowski (3. miejsce) i Marek Baryłko (4. miejsce) w konkursie CAI3*-H2. Przed zawodnikami jednak jeszcze dwie próby, a najbliższa w sobotę - próba maratonu.
Wyniki TUTAJ
Relacja TUTAJ
Szukaj
Zaloguj się








