Wydawnictwo Świat Koni wraz z KJK Szary Michałowice, już dziś zapraszają na transmisje LIVE z Halowego Pucharu Polski w Ujeżdżeniu, które odbedą sie w dniach 22-24 marca w ośrodku KJK Szary Michałowice. Ci z Państwa, którzy nie będa mogli odwiedzić ośrodka w Michałowicach, będą mogli śledzić rywalizację sportową na ekranach swoich telefonów, komputerów i "smart" telewizorów.

 

W oczekiwaniu na tegoroczne rozstrzygniecia przypominamy zeszłorocznych medalistów.

W kategorii Młodzików na Kucach, zwyciężyła Nadia Peruga z KJ Golden Dream, startująca na pięknie umaszczonej, 15-letniej klaczy Wiktoria.

 

WIKTORIA - Peruga Nadia

 

W kategorii Dzieci (Juniorów Młodszych) triumfowała reprezentantka KS Centurion, Tatiana Bierieżnow startująca na 8-letniej klaczy Romantica.

 

ROMANTICA - Bierieżnow Tatiana

 

W kolejnej kategorii, Juniorów startujących na kucach najlepszą okazała się amazonka bez przynależności klubowej z mazowieckiego, Zofia Baran, która startowała na 14-letnim, urodziwym wałachu Summersby.

 

SUMMERSBY - Baran Zofia 

 

W pucharowej kategorii Juniorów wystartowało w Michałowicach 11 par. Do finału zakwalifikowało się 9 par. Rywalizacja juniorów była bardzo wyrównana i zacięta do ostatniego startu. Ostatecznie na najwyższym miejscu podium w klasyfikacji łącznej HPP-A edycji 2018 stanęła triumfatorka pierwszego półfinału, Alicja Pachulska z Silesia Dressage Club dosiadająca 9-letniego wałacha Bentamo 2.

 

BENTAMO 2 - Pachulska Alicja 

 

W pucharowej kategorii Młodych Jeźdźców najlepsza okazała się para, która swoją supremację udowadniała zwycięstwami w Michałowicach w każdym swoim starcie. Po złoty medal i Puchar Polski sięgnęła reprezentantka KJ Pegaz Reda, Aleksandra Lesner dosiadająca 8-letniego wałacha Force.

 

FORCE - Lesner Aleksandra

 

Najsilniej obsadzoną kategorią Halowego Pucharu Polski w Ujeżdżeniu była w ubiegłym roku kategoria Seniorów. Wystartowało w niej 20 par i wszystkie zakwalifikowały się do finału. Również i w tym przypadku na najwyższym miejscu podium stanęła amazonka, która zwyciężała w każdym półfinale i dzisiejszym finale, czyli Ilona Janas, która w Michałowicach dosiadała 8-letniego ogiera Lord Django

 

LORD DJANGO - Janas Ilona