Przed nami kolejne wydarzenie organizowane przez zespół Horse Auction Belgium. Tym razem w ofercie można znaleźć konie skokowe w wieku od 2 do 4 lat, a wszystkie wylicytować będzie można online w dniach 25-28 listopada 2023 roku.


Horse Auction Belgium odkrywa raz jeszcze obiecującą kolekcję młodych, skokowych talentów! Przygotujcie się, bo nasza najnowsza oferta online jest już dostępna! Obejmuje 18 wyjątkowych młodych koni, urodzonych pomiędzy 2019 i 2021 rokiem. Wszystkie zostaną wylicytowane w terminie 25-28 listopada 2023. W kolekcji znajdują się konie z najbardziej obiecujących linii żeńskich, wykazujące atletyczność i jakość podczas skoków.

 

Vuitton van 't Hoogste

 


Na wyjątkowe zainteresowanie zasługują m.in.:

  • Esmeralda BN Z - klacz urodzona w 2021 roku, chwytająca za oko córka ogiera Emerald van't Ruytershof, pochodząca z linii żeńskiej van 't Heike. Esmeralda BN Z to połączenie elegancji i atletyzmu, dające możliwości na niezwykłą karierę
  • Bona Fida van Jonckhoeve Z, 4-letnia, imponująca klacz, z równie imponującą linią żeńską. Jej ojcem jest ogier Baloucash v/d Hunters, a matką klacz Clintina Tivor po Cartoon 21. Jej wyjątkowe cech sprawiają, że będzie wschodzącą gwiazdą w konkurencyjnym świecie skoków przez przeszkody
  • Vuitton van’t Hoogste, 2-letni ogier, przyciągający uwagę, syn ogiera Ceasar Ter Linden z matki po Massimo, co sprawia, że będzie dodatkiem zarówno koloru jak i jakości do każdej stajni. Unikalne cechy czynią go wyjątkowym wyborem dla osób poszukujących doskonałości zarówno pod względem estetyki, jak i wydajności.
  • Claudius 111 Z, 3-letni wałach, którego ojcem jest Comme il faut, a w jego imponującym rodowodzie znajdziemy też ogiera Elvis Ter Putte. Dodatkowo jego druga matka to matka słynnego ogiera Winningmood. Cały jego rodowód bogaty jest w sukcesy i potencjał
  • Sony Boy de Lazerou, 4-letni wałach, bystry i utalentowany. Jego ojcem jest ogier Olympic van den Heuvel, a ojcem marki Versace van de Ruitershoeve. Sony Boy de Lazerou prezentuje połączenie atletyzmu i precyzji.

 

Sony Boy de Lazerou

 

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją i poznania potencjału tych wyjątkowych młodych koni. Dzięki zaangażowaniu w oferowanie tylko najwyższej jakości i doskonałości, na Horse Auction Belgium można znaleźć jedynie najlepsze konie skokowe z belgijskiej hodowli, a to wszystko na wyciągnięcie ręki. Zarejestruj się już teraz i przygotuj się do licytacji!

 

Pełna kolekcja TUTAJ

 

Firma Future Stars Sporthorses jest autoryzowanym i wyłącznym przedstawicielem na Polskę aukcji Horse Auction Belgium.  

W kwestii szczegółowych informacji na temat oferowanych koni prosimy o kontakt: Sandra Piwowarczyk Principi +48 668 497 555.