Wystartowały międzynarodowe zawody CDI3* we Wrocławiu. W Grand Prix triumfowała dzisiaj Sandra Sysojeva, a pozostałe pięć konkursów wygrały również polskie amazonki.
 

 

Najliczniejszym konkursem, co może cieszyć publiczność, był konkurs Grand Prix CDI3*. W programie zaprezentowało się 21 par. Najwyżej ocenioną parą była Sandra Sysojeva startująca na oldenburskiej klaczy MAXIMA BELLA. Świeżo upieczona reprezentantka Polski została oceniona na 71,609%. Na drugim miejscu uplasowała się Amandine Prevost (BEL) dosiadająca niemieckiego ogiera QUATERDANCE, a wynik jaki uzyskali to 70,804%. Pierwszą trójkę tego konkursu zamknęła Żaneta Skowrońska-Kozubik, której przejazd na hanowerskim wałachu LOVE ME oceniono na 69,543%.

 

 

Konkurs PSG w ramach CSI1* wygrała Sandra Sysojeva startująca już w barwach Polski. Zawodniczka dosiadała oldenburskiego ogiera FOUND BOY, a ich dzisiejszy przejazd oceniono na 68,177%. Na drugim miejscu uplasowała się Aleksandra Popławska, która w starcie na holsztyńskim ogierze CAPO 20 uzyskała wynik 67,853%. Trzecie miejsca zajęła Susanne Krohn, również reprezentująca Polskę, a startująca na ogierze rasy KWPN ADUSCHINSKI EPONA. Ten przejazd sędziowie ocenili na 67,382%. 

 

 

W konkursie CSIY również wybrzmiał hymn Polski. Najlepiej w programie drużynowym zaprezentowała się Natalia Plata razem z hanowerskim wałachem DOLCETTO. Kolejny zwycięski przejazd tej pary oceniono na 69,755%. Drugie miejsce, z wynikiem 68,432%, zajęła reprezentantka Niemiec Maike Springmeier dosiadająca hanowerskiego wałacha SEMPRE MEO, a na trzecim miejscu uplasowała się kolejna polska amazonka, Klaudia Hałeła razem z oldenburskim wałachem CHIKOTO. Wynik jaki uzyskali to 65,833%.

 

 

Polskim zwycięstwem zakończył się też konkurs CDIJ, w którym najwyżej oceniono Aleksandrę Błachno. Zawodniczka w starcie na holsztyńskim wałachu TRAVENORT'S DIABOLO uzyskała wynik 68,485%. Drugie miejsce wywalczyła reprezentantka Ukrainy Oleksandra Shlykova startująca na wałachu TOUCH DOWN W. Ten przejazd oceniono na 67,626%. Pierwszą trójkę tego konkursu zamknęła Ulrika Salminen (FIN), która dosiadała wałacha rasy KWPN GILMORE MC (67,222%).

 

 

Zawody otworzył konkurs rundy CSICh który wygrała reprezentantka Polski Julia Wójtowicz startująca na ogierze rasy SP SHADOW. Wynik jaki zagwarantował im zwycięstwo to 72,000%. Na drugim miejscu uplasowała się zawodniczka z Czech Aneta Valerianova, której przejazd na klaczy REIKA oceniono na 71,500%. Pierwszą trójkę pierwszego konkursu zawodów zamknęła polska para - Aleksandra Machniewicz i hanowerski wałach BALDESSARINI z wynikiem 68,375%. 

 

 

W równie dobrym stylu i do tego bardzo pewnie, pierwszy konkurs CDIP wygrała Pola Guerquin-Koryzma dosiadająca kuca MILKY WAY PP. Ten zwycięski przejazd sędziowie ocenili na 71,000%. Dwa pozostałe miejsca na podium zajęła Robin Dicker z Holandii dosiadająca klaczy HULST ISADORA oraz wałacha JUNKBRUNNEN'S TAJ MAHAL. Zawodniczka uzyskała odpowiednio 68,334% i 65,857%.

 

 

 

Wyniki: TUTAJ

 

Fot. Łukasz Kowalski

 

Retransmisja wszystkich konkursów dostępna na www.ClipMyHorse.TV

 

 

❗️Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów filmowych w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.