Respektując wszelkie ograniczenia nałożone na organizatorów wydarzeń oraz restrykcyjne zalecenia służb państwowych związanych z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, podjęliśmy trudną dla nas wszystkich decyzję o odwołaniu halowych Międzynarodowych Zawodów Jeździeckich CAVALIADA Poznań, które zaplanowaliśmy między 3 a 6 grudnia 2020 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich - czytamy na stronie organizatora.

 

Jako organizatorzy zawsze dokładaliśmy wszelkich starań, by wspólne przeżywanie sportowych emocji przez zawodników, kibiców, wystawców, sponsorów oraz wszystkich miłośników koni i sportu jeździeckiego było corocznym Wielkim Świętem Jeździectwa. W obecnej sytuacji – niestety – nie jest to możliwe.

Zachęcamy Państwa do regularnego śledzenia strony www.cavaliada.pl, a także naszych kanałów social media. Sytuacja epidemiologiczna w Polsce oraz wynikające z niej regulacje zmieniają się dynamicznie. O wszystkich zmianach będziemy Państwa na bieżąco informować.

 

Komitet Organizacyjny CAVALIADA Tour

Co z biletami?

Dostępne możliwości:

  1. wymiana biletu na VOUCHER na dowolne wydarzenia dostępne w serwisie ToBilet.pl
  2. wymiana biletu na gadżety z kolekcji CAVALIADA Shop (https://shop.tobilet.pl/event/cavaliada/)
  3. zwrot pieniędzy na podany przez Państwa numer konta

Procedurę zwrotu biletów opisano w Regulaminie serwisu Tobilet.pl https://tobilet.pl/regulamin-sklepu w § 9 ust. 5.
Posiadane przez Państwa bilety można wymienić na voucher do wykorzystania na dowolne wydarzenie sprzedawane poprzez stronę www.tobilet.pl lub na gadżet z kolekcji CAVALIADA Shop. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wymianę biletu, prosimy o kontakt zwrotny na adres e-mail: info@tobilet.pl w terminie do 31.12.2020 r.