reklama
reklama

Artykuły

KS Garo - przemijajacy blask
1

KS Garo - przemijajacy blask

14 lutego 2013 | prezentacja ośrodka, Guzowaty, Garo

Pośród leśnych ostępów na obrzeżach Puszczy Kampinoskiej, ogrodzony wysokim ogrodzeniem, niejako „na uboczu” znajduje się ośrodek Klubu Sportowego GARO. Genezą powstania tego klubu z pewnością była pasja i chęć pokazania, że i w Polsce można. Można zorganizować profesjonalny klub jeździecki.
 Nigdy nie jest za późno
0

Nigdy nie jest za późno

3 stycznia 2013 | HEAA, prezentacja ośrodka

To kolejna prezentacja ośrodka jeździeckiego. Tym razem autor zaprasza czytelników do odwiedzenia stajni w Żdżarach. Dlaczego jej właściciele związali się z końmi, jak znalazł się w niej Krzysztof Ludwiczak, jaki jest dzień dzisiejszy i będzie jutrzejszy tego jednego z najmłodszych w Polsce klubów jeździeckich? Odpowiedzi znajdziecie w tekście.
Melodia musi być w jeździe
0

Melodia musi być w jeździe

1 września 2011 | prezentacja ośrodka, SK Białogóra

Ci, którzy jeździectwo chcą połączyć z romantycznym nadmorskim krajobrazem, mają szeroki wybór ośrodków, zapewniających tę przyjemność. Wśród nich jest Stadnina Koni Białogóra. Dla jednych wciąż nieodkryta, dla drugich to obowiązkowy punkt na hippicznej mapie Polski. Na czym polega magnetyzm tego miejsca?
KJ Vertus - Spokój w Ziemi Obiecanej
1

KJ Vertus - Spokój w Ziemi Obiecanej

1 lipca 2008 | Łódź, KJ, 2008, Michalak, Vertus

Granica między Łodzią a Zgierzem. Jadąc alternatywną trasą w stronę Zgierza, mijamy po prawej stronie wysoki mur, za którym uwagę przejeżdżających skupia zwarty kompleks budynków z czerwonej cegły, przykrytych również czerwoną dachówką. Dużo zieleni wokół zabudowań powoduje, że wyróżniają się one z otoczenia wzmagając ciekawość przejeżdżających. Co kryje się za wysokim murem przy ulicy Szczecińskiej 141. Artykuł opublikowany w ŚK 7/2008.