Ola Kierznowska ósma na Mistrzostwach Europy

Świat Koni | 12 sierpnia 2017

Ola Kierznowska ósma na Mistrzostwach Europy

Za nami już indywidualny Finał Mistrzostw Europy Dzieci odbywający się w przepięknym ośrodku olimpijskim w słowackim Samorin. W dzisiejszym Finale udział wzięły trzy nasze reprezentantki - Juliana Suska na koniu Tokajer, Laura Kłapińska na Santiago oraz Aleksandra Kierznowska na Dior V. 

REKLAMA

reklama

Złotym medalistą ME został reprezentant Włoch Lorenzo Correddu na koniu Touche D Arrogance, srebrną medalistką natomiast Rose De Balanda z Francji a po brązowy krążek sięgnął Oliwier Fletcher z Wielkiej Brytanii. Najwyżej sklasyfikowaną polską zawodniczką była Aleksandra Kierznowska, która zajęła 8. miejsce. Juliana Suska zakończyła ME na 15. miejscu, a Laura Kłapińska na 29.

W konkursie pocieszenia Młodych Jeźdźców po zaciętej rozgrywce bardzo dobrze zaprezentowała się Michalina Szmytka na koniu Comet zajmując 3. miejsce.

Poniżej krótkie podsumowanie trenera kadry Dzieci - Tomasza Włodarskiego.

W dniu jutrzejszym czeka nas Finał Mistrzostw Europy w kategorii Młodych Jeźdźców gdzie zobaczymy Andrzeja Opłatka na Copperfield. Andrzej na ten moment zajmuje 13. miejsce ze stratą do lidera 8,43 pkt.

Komentarze (8)

Koniarz (niezarejestrowany)4 miesiące temu

Brawo dziewczyny. Polacy sa z was dumni !!!

Skoczek (niezarejestrowany)4 miesiące temu

i tak jestescie WIELKIE !!!!!!!!

XXX (niezarejestrowany)4 miesiące temu

Wspaniały ,, Dream Team " Waleczne do bólu.

lililand (niezarejestrowany)4 miesiące temu

D Z I Ę K U J E M Y

LilianaJ. (niezarejestrowany)4 miesiące temu

Gratulujemy!

GT (niezarejestrowany)4 miesiące temu

Nastepne Mistrzostwa bedą nasze :) Gratulacje dziewczyny za medal druzynowy. Jestescie wielkie. Szkoda tylko że Maks nie mógł was wspomóc :(

qwerty (niezarejestrowany)4 miesiące temu

piesek boski

Samorin (niezarejestrowany)4 miesiące temu

"Dzieciakom" należą się wielkie brawa i uznanie. W Młodych Jeźdźcach Andrzej Opłatek po jednym błędzie w I nawrocie finału spadł na 15 miejsce z wynikiem 14,83 pkt. Do podium już daleko (2 zrzutki), ale pierwsza 10-tką nadal realna. Trzymamy mocno kciuki za II nawrót.

Dodaj komentarz



Wciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.